pondělí 29. prosince 2014

CCCLVII.


... v galerii ...

6 komentářů:

 1. Štěpánko děkuju. V poslední době se mi mění fotografický rukopis, o tom jsme se už bavili. Nevím čím to je, ale asi jiný pohled na svět. Geometrii vnímám stále silně, ale už mi nevadí "obalená" něčím reálnějším. A najednou se mi lépe vnímá i to reálno. A to je případ tady té fotografie. Možná z ní jde trochu i ta nálada té galerie, ale rozhodně z ní jde světlo. A to mě těší moc. Včera večer jsem na ní koukal, a ona opravdu jako kdyby zářila :) Děkuju za zastavení ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, je to vidět, že se Ti mění fotkopis.. Nejenom tady, dostáváš do fotek více toho "živého"...je to zajímavé sledovat :) Člověk je schopný asi tyhle věci více vnímat u druhých,než na sobě..ale retrospektiva to občas "odhalí"... :D A tahle fotka krásně svítí, ať je to čímkoliv :)

   Vymazat
 2. ...líbí se mi to...netradiční, jiná...geometrie zachována, jen v jiném obalu. Fotografický vývoj?...jo, proč ne...člověk se neustále vyvíjí...a sním i fotografie.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jestli jsi ten, kdo si myslím že jsi, tak mám radost jako z vánočních dárků ;) Díky za zastavení...

   Vymazat
 3. No říkal jsem si, že jsou tvoje linie poslední dobou nějak víc obalené realitou a asi jsem to viděl dobře. Déle se v tom hledá ale o to víc zábavy v tom je, líbí se mi to!

  OdpovědětVymazat

please sign in or put your name in comment box
so we know how to call you