sobota 5. července 2014

CCCXXVII.


... neděle ...

13 komentářů:

 1. tada Lubosi, za prve jsem te, tvojie autorstvi vubec nepoznal,...posouvas se krasne vsude, diky " Instagram".

  A nejak mne to vylekalo, prekvapilo ta NEDELE,.....

  musel jsem se podivat na kalendar.
  Mam uz od stredy volno, diky Independence Day, tak jsem stratil prehled ocese. Jdu si dat pivo.

  Fotka velmi libi, zanechave prostor pro fantasii, pribeh. Je to perfectne komponovano a svetelne rozdeleno. Ma to i tu geometrii, lide jsou tam, dokonce tam leze brabenec, odpadky tam jsou. Vse co ma na DOBRE fotce byt.

  Pribech mne napada, ze jsi rekl tomu co sedi, mozna tvuj pribuznej, pockej chvilku, sel jsi se za strom vycurat, a uvidel jsi prichazejiciho chlapa, tak jsi predtiral ze fotis a pocural jsi si nohavicu.

  Pan je ramenac, takovej typ jak John Wain....

  DOBRA FOTKA!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rudo, omlouvám se že jsem Tě vyděsil. Přiznám se, že mě ta představa, jak zítra startuješ do práce pobavila :)

   Jo, myslím si že na mě Instagram má vliv. Kdyby nic jiného, tak se člověk "vyfotí", nebo "dostane do tempa". Nevím jak jinak to napsat :) Tu geometrii asi mám v sobě. Možná že trochu profesionální deformace. Ale nevadí, ona geometrie tak trochu dává řád světu a tím pádem i fotografii :)

   Foceno je to minulou neděli před jedním jabloneckým kostelem, když jsme se potloukali s Láďou Mrňou a Martinem Babčickým po Jablonci a fotili jsme. To by se Ti asi líbilo. Jsme docela sehraný a ohleduplný, tak si nelezeme do záběrů, jeden na druhého počká, prostě příjemní parťáci (Míra Jarý byl na dovolené). K tomu placatka něco ostřejšího, no zvaž to, jestli se někdy nestavíš. myslím že Tě všichni rádi uvidíme :)

   Díky za pochvalu, moc mě potěšila. Nejdříve jsem to asi třikrát řezal, málem jsem už šel do obdélníku, ale pak jsem to toho čtverce nacpal. O převodu nemluvím, také asi pátý pokus. Buď to bylo pěkně prokreslené i v pozadí, ale kmen stromu byla černá plocha, nebo bylo poznat kůru stromu, ale na pozadí byl vypálenej flek. No jsem spokojenej. Ještě co tomu řekne Štěpánka B Tečka, s tou si vždy pěkně podebatuji o tom zda ta bílá v tom obraze je, neb není :)

   Díky za čas a těš se, zítra zase jdeme fotit :D

   Vymazat
 2. kdyby ten sedící pán měl viržínko, tak bych nevěřel tomu, že je to focený nyní, takže mi to připomělo časy, kdy jsme si hráli s klukama u kovárny a pod stromem seděli naší dědové a babičky a vedli řeči. prima :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky Míro. Mám moc rád fotografie u kterých se těžko určuje doba vzniku. No jak píšeš, tak se mi to tady trochu povedlo ;)

   Vymazat
 3. Martin Babčický5. července 2014 21:23

  ...skvělá fotka Luboši a musím souhlasit s Rudym, když poznamenal že (cituji) "...posouvas se krasne vsude"

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No ono se to má Martine tak, že mě s sebou už vodíte dost dlouho, tak jsem něco okoukal :D

   Vymazat
 4. Miro, dyd on to virginko drzi,..!

  Virginky byli prvni doutniky ktery jsem zacal kourit,..premyslim jestli se jeste delaji,...
  Bylo to na jizni Morave, kdyz jsem delal pro geodesia brno,.. merili sme okolo reky a moc komaru tam bylo.
  Dedek, bejvalej pilot v anglii mne delal zapisovatela , protoze mu nedali duchod a byl prave propustenej s kryminalu jako zradce vlasti, je kouril, a ja jedinej jsem se nemusel mazat repelentem. Pak chudak umrel, a tak jsem to zacal kourit sam.

  OdpovědětVymazat
 5. Obsahově se mi líbí moc...velice moc... Ta síla stromu...připomnělo mi to ráno v Perugii... ani nevím proč... asi ten sedící gentleman... Technicky - tady na foto-booku je tam trochu přepalů a něco úplně černých míst - ale třeba je to jen serverem (-:

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Štěpánko, díky za nakouknutí. Tentokráte jsi byla mírná. Jsi OK? :)

   Vymazat
  2. No, dalo by se na ní ještě trochu zapracovat, to ano ((-; Ale mně se tak líbila obsahově...že jsem Ti tu techniku nějak odpustila (((-;

   Vymazat
  3. No vždyť se na to ještě podívám :)

   Vymazat

please sign in or put your name in comment box
so we know how to call you