neděle 16. března 2014

Cestou městem

Bydlela jsem odmalička ve městě. Ale když jsem v první třídě přečetla Děti z Bullerbynu, rozhodla jsem se. Jednou z něj uteču. Někdy v době, kdy jsem Děti z Bullerbynu četla před spaním svému prvnímu dítěti, jsem to udělala. Teď už je ze mě dávno kovaná vesničanka, ale do města jezdím na výlety. Najde se tam spousta lidí, tvarů, stínů a vůbec všeho, co ráda lapám malé černé krabičky, kterou si vždycky beru s sebou. Doma pak vytahuju střípky měst jako králíky z klobouku a slepuju z nich mozaiku. Tohle je ta dnešní:

 9 komentářů:

 1. s chutí jsem se prošel, po schodech opatrně, boty mi kloužou, rád jsem viděl

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To mě těší, že to někoho baví. Schody jsou trochu zrádné, ale jak dokazuje R. Müller, dá se o nich aspoň napsat celkem slušná píseň :-))

   Vymazat
 2. Kouzelníky jsem měla vždycky ráda...a Tvoji králíci jsou opravdu vydaření BW strakáči!! Ani nevím, kterého bych si vybrala...5, 6? Beru všechny, máme novou králikárnu (opravdu) a ještě je bez obyvatel (-: MSMK Š.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Však je taky pořádně krmím, takže jestli je chceš, bacha, jsou dost rozmazlení :-)) Díky, Štěpánko-Botičko.

   Vymazat
 3. pěkné kousky, já ty postavičky v architektuře zbožňuji, jen jsem byl z náhledů zmaten čí je to dílo, formát na výšku mne vyhodil z rytmu foto-booku :-)

  pro mne nej 6

  OdpovědětVymazat

please sign in or put your name in comment box
so we know how to call you