čtvrtek 27. února 2014

My steps II

Zdravím po nějaké době ((-;

Na úvod - tohle se mi tak nějak hodí k těm mým fotkám - no, chápu, že ho všichni nemusíte mít rádi:

Robbie Williams | 'Shine My Shoes'

...ale co už se mnou...

Myslím tušíte, že bydlím na Moravě..tak jen - tohle je naše řeka Morava (no, ano, moc z ní vidět není): 


Minule jsme Vám ukázala část ze svých dnů...tak malé pokračování:

 
Tahle je speciálně pro Lubu B. - nefotím jen červené!! ((-; Papučky domácí (((-:


 
Myslím, že cyklisté mají budoucnost - tedy alespoň u nás, alespoň trochu... ((-; Budu kupovat nové kolo, tak fandím všem cyklostezkám, cyklopruhům, cyklonadšencům... ap.


Tahle je moje každodenní - dveře na a z pošty ((-; Někdy si spolu hrajeme - tváří se, že si mě nevšimly nebo se zkoušejí zavřít rychleji, než moje hromnice zvládnou udělat dva důležité kroky ven... Také věříte, že věci kolem mají svoji "hlavu", že prostě žijí?

Když zvládnu úřední záležitosti, mám nárok se "posilnit" - tady je jedna z mých oblíbených restaurací... V UH je docela hodně možností, kam se dá zajít na meníčka - kdyby Vás to náhodou zajímalo:
http://www.menicka.cz/uherske-hradiste.html
Při pochůzkách potkám občas větší skupinku lidí - pravidelně - u smuteční vývěsky... Když je tam srocení veliké - umřel buď někdo hodně mladý anebo hodně známý.. Kdysi jsme tam zaslechla - říkal starší pán zřejmě kamarádovi: "No, Jane, už sa kácá aj v našom lese... "

Ti psi mi nějak nedají.... (-;

 
Tohle je také každodenní...úřad můj milovaný... kdybyste věděli, jak se z těchto schodů krásně "lítá".. takhle dlouhá široká sukně, také dlouhé nohavice a podpatky jsou fajn... (-:

Tohle je malé "odskočení" - služebka v naší stověžaté... Jinak, chodníky jsou vlastně všude stejné...

Také pražská - měla jsem to za poklusu, to asi jen Pražáci udělají školení v pátek do půl páté - aby si to Moraváci užili - no, doma jsem byla v osm - jak na koni (((-;

A po návratu domů - že by přišla návštěva?? Také máte nečekanou nejraději?? ((((-; A znáte Jarmilu? (-;
https://www.youtube.com/watch?v=9p5PiLSH1oYO tyhle poslední jsem Vás nechtěla připravit, byť vím, že už je toho hodně...

Krásnou dobrou noc a sluníčkové dny ((-:

Štěpánka B. Tečka

14 komentářů:

 1. Stepanko, velmi krasna serie tady, mne velmi libi. K rece Morave mam velmi dobry vztach, chodil jsem okolo jejich brehu denodenne, kdyz jsem delal u Brnenske geodezie,...

  pisnicku bych si pustil taky tuhle:
  http://www.youtube.com/watch?v=SbyAZQ45uww

  nebo cesky:

  http://www.youtube.com/watch?v=nUuyAc7Nbd8

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty anglicke slova se lepsi hodi k tvem obrazkam,...

   Vymazat
  2. Jj, boty proti lásce - ale ty já nemám ((((-; I když, kdoví jak to vidí ostatní? ((-; To je fajn, že znáš Moravěnku - mám ji ráda... Byť nás v 97 pěkně vykoupala, ale ona za to nemohla - to my, hlupáci, si mysleli, že tam, kde dřív voda stála, budou baráky dobré ((-;

   Vymazat
  3. No proto jsem dal tu anglickou verzi radsi, ponevadz pasuje lepe,....tvoje boty jsou velmi dekorativne jemne, a davaji pozor kam slapou. Kam slapnou tak vznekne umneni.

   Dobre jsi koupila.
   Ale vlastne nezalezi tak na bote ale kdo je v ni.

   Vymazat
  4. Jé, tos napsal moc hezky - to potěšilo (((-: Já ty boty naprosto miluju, docela mě mrzí, že končí zima.. (((-; Naštěstí mám od podzimu báječné červené lodičky (((-:

   Vymazat
 2. Zase ty červený boty,...se picnu, to nedám kdybych se snažil sebevíc, i když v šesté tam vidím šanci

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Josefe, zvaž to, v červených - to bys měl určitě úspěch, ni? (((-;

   Vymazat
 3. Myslím, že jsi rehabilitovala focení chodníku s vlastní nohou, což do dnešního dne patřilo do stejné úrovně žebříčku jako vlastní fotky v zrcadle v koupelně mobilem.
  Dobrej příběh...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, Jirko, to potěšilo, takové ambice (myslím rehabilitaci (-;) jsem ani neměla (((-: Krásný den!

   Vymazat
 4. Přemýšlím Štěpánko, jak by vypadal Tvůj "Week of Life" :-) Jirka Trnka to nade mnou vyjádřil tak že není co dodat. myslím si, že budeš cenná akvizice do naší závodní stáje :-) Jo a Ježíšek by Ti měl přinést červené papučky :-)))))

  OdpovědětVymazat
 5. Ježíšek je bohužel daleko... narozeniny či jmeniny taktéž...asi si budu muset udělat radost jen tak ((((-; A za zbylá písmenka, Lubi, moc děkuji, asi se i stydět začnu ... (-;

  OdpovědětVymazat
 6. To je fajn, že nás s sebou bereš na tyhle príma procházky, Botičko :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Leni, jsem ráda, že se můžu s Tebou "venčit" ((-; Jen nevím, jak botkám vysvětlím, že je zřejmě zanedlouho zavřu na nějakou dobu do krabice na půdu... chjo.. MSMK Š.

   Vymazat

please sign in or put your name in comment box
so we know how to call you