čtvrtek 23. ledna 2014

Létací sny

Měli jste někdy létací sny? Já v životě asi pětkrát, a na rozdíl od všech "slátanin" co v noci vypotí můj mozek, si ty létací sny přesně vybavuji i po letech. Byly to sny neuvěřitelné živé, sen se stal domnělou skutečností, a i po probuzení jsem byl chvíli přesvědčen o tom, že mám schopnost létat a že to vlastně není až takové složité. Ve snu to chtělo jen moment opravdu velkého soustředění k tomu, abych se pomalu odpoutal od podlahy ... a jen silou vůle jsem pomalu přelétal z místa na místo, jakoby v beztížném stavu... Pan Freud by ze mne měl radost. Ale prý jsou létací sny způsobeny poruchou vestibulárního aparátu - četl jsem kdesi. Moje dávná kamarádka měla obzvláště komické létací sny - zdálo se jí, že je letadlo. I s kolečky na podvozku.  :-)


12 komentářů:

 1. tohle je náramná fotka Pavle, se vším všudy. A létací sny? Kdysi v mládí ano, obzvlášť si už strašnou řádku let pamatuji jeden - šel jsem do hospody, u pultu si koupil Startky za 4Kčs (i zo toho je pratrná letitost snu), ovšem nezaplatil, vyšel rychle před vchod, vylétl na střechu a smál se vyběhnuvšímu hostinskému :-))) Teď už nelítám ani ve snu, jen v práci :-(((

  OdpovědětVymazat
 2. To je síla. Nevadila by mi ani "na stojáka". Pěkné a silné.

  OdpovědětVymazat
 3. Pavle, Nadherna fotografie, vyjadruje to co vyjadruje,

  NA ZED


  ja jsem lital alitam porad.....takze kduz vsichni mame stejne zazitky, tak to musi fungovat,....jdu vzletnout ze strechy......
  jsem si jisty ze to jde,...potrebujem VULI

  nejnebezpecnejsi letajici zkusenosti jsem mnel v byte v 12 poschodi v NYC, bylo to do L a dival jsem se z kuchynskeho okna do me loznice. Oknem.
  Po prvnim pouziti LSD, jsem se rozhodl preletnout s jedho okna do druheho, nez to obchazet. Moje zena mne zastavila kdiz jsem oddelaval sitku proto mucham.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ufff tak to už Rudy nedělej, víš co se mohlo stát, mohl jsi vletět do úplně cizí ložnice (pokus o žert, poté co zírám asi pět minut na to, co jsi napsal) :-)

   Vymazat
  2. well , to bylo tak pred 30lety, asi,....a ted mam jen prizemni :))

   Vymazat
  3. a kdyz na tom zapremyslim, tak do uplne cizi loznice jsem se vnutil omylem nejak jeste drive, a to se stalo na party v Rime...

   Vymazat
  4. Přízemí je přece jen jistější a bazén také není příliš hluboký, že ne :-)

   Tady v česku tomu říkáme, že je někdo "pěkné kvítko" :-)

   Vymazat
 4. To je moc fajn fotografické vyjádření myšlenky. Nádherná fotka!

  OdpovědětVymazat
 5. také jsem ve snech létal, teď už většinou tvrdě přistávám, ale fotka pěkná, nechám si zdát

  OdpovědětVymazat
 6. Tohle je vynikající fotka Pavle. Musím se přiznat, že sny moc nemívám, natož létající, ale když jsem byl malý,tak jsem lítal často.)

  OdpovědětVymazat

please sign in or put your name in comment box
so we know how to call you