sobota 4. ledna 2014

Dnešní mlha na cestě domů

Znám spoustu fotografů, kteří fotí pořád jen tu svou oblíbenou kategorii nebo téma a když se občas utrhnou, říkám si jaká je škoda, že sedí v tom svém šuplíčku a nevykouknou z něj častěji. Já mám sice taky hlavně své tři oblíbené série, ale utrhnu se docela často, když kvůli ničemu jinému, tak pro pobavení.
Dneska jsem se utrhnul, když jsem se pěšky vracel do svého bytu ze sobotní šichty...

A co vy? Jak často se "utrhnete"?

6 komentářů:

 1. No, dělám ty svoje černobílé matlaniny, občas nějakou tu hotelovku a přiznám se, občas ujedu. Ale většinou to nepublikuju.
  No a když publikuju, tak je okolo toho obvykle legrace :-) Dvojka mě zaujala, a číslo čtyři už je pro mě navíc. Ten dům ji zařazuje už do jiné skupiny. Koukám že jsi to nechal jak Ti to vypadlo z foťáku a odolal jsi pokušení dodat tomu pomocí sw atmosféru. Jo, dobrý pokus :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dík.
   Já původně trošku se softwarem šachoval, ale nelíbilo se mi to. Nakonec jsem jen přidal kontrast a trošku zvýšil expozici.

   Vymazat
 2. Jsem rad ze jsi se utrhal, ja jsem pored jak utzeny,...snazim se mit ne jeden suplik,..

  mame tady nejak uz delsi dobu takovou zvyklost, zalozenou Ivanou, ze davame nejak posledni na vic, coz je dobre,...ale v tomhle pripade mne navic nepripada, ukoncuje cestu domu...

  Libi se mne zamlzena cesta, a zase privadi do vzpominek jak jeden sel ze zabavy na vlak,.....po divoke noci nekde na lavicce,....

  A jak byl jeden rad ze uvidel nadrazi!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, přesně proto mám tu čtvrtou s domkem, který se v té mlze pomalu objevuje ;)

   Vymazat
 3. Já mám pocit, že jsem zkusila snad všechno, kdysi jsem tím na PEXu lidi dost dráždila..je to fajn, experimentovat a hledat..jde o to, zda se pak člověk najde. Já se spíš ztratila. Na té cestě a v té mlze...čím jdeme dál, je větší a větší mlha..já bych taky ten barák už nedávala..ale to je můj příběh..:-)

  OdpovědětVymazat

please sign in or put your name in comment box
so we know how to call you