sobota 21. prosince 2013

Sněhulákovo vánoční přání


19 komentářů:

 1. Krásné prožití vánočních svátků a v roce 2014 hodně štěstí, zdraví preji tobe a Tve rodine

  Snehulak je bajecnej, netradicne dobre oblecenej,..vypada ze stoji na pokraji,..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, na pokraji..tam se dějou věci..:-D

   Vymazat
  2. Na Pokraji Ti přeje také pěkné vánoce a pěknej novej rok :-D

   Vymazat
 2. Vždy jak se blíží svátky vánoční začínám mít strach z všemožných cukrem nasáklých PF, kterými se zahltí internet i moje poštovní schránka a které na nás blikají i z poutačů a billboardůvšeho druhu. Nikomu je neberu, ale prostě je nemám rád...
  O to vděčnější jsem za každý originál se kterým se setkám. Před chvílí jsem viděl jedno krásné PF z pitevny a teď mě potěšilo ještě tohle.

  I já vám přeju šťastné a veselé a co nejlepší nový rok!

  A kdybyste někdo potkali toho Pinokia, tak ho pozdravujte nejen od sněhuláka, ale i ode mě ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pinochio jsem obcas chodi,..zije u jednoho potulneho hoteloveho fotografa, ktery ho necha zadarmo bydlet kdyz mu bude celou zimu topit v kotelne.
   Nevim jaka je zima v tech koncinach, ale asi je busy.
   Taky musi necou sehnat pro Panenku pod stromek,..

   Vymazat
  2. Jestli mě Pinokio vezme k sobě do kotelny, tak mu pomůžu s tím sháněním...

   Vymazat
  3. to si rozmysli, poradne,..ale clovek nikdy nevi,...

   Vymazat
 3. sněhulák pobavil, kéž by mi Jéžíšek takové pižamo přinesl. Tobě také krásné svátky

  OdpovědětVymazat
 4. Teto a strýčkové , sedíme s Lubošem v kotelně , popíjíme grog , panenka připravuje lososa k obědu a vedeme řeči. Mluvíme o tom jaký byl ten rok co pomalu končí , co máme v plánu v tom dalším roce a podobně . A tak jsme došli k nápadu že vám popřejeme ( než ten grog začne naplno účinkovat ).

  Tak vám přejeme klidné vánoční svátky , ať je můžete prožít s těmi co máte rádi . Dárky které dáte ať udělají radost a ať pod stromečkem najdete něco , co vás překvapí a potěší . A hlavně klid, klid a klid.
  A v tom novém roce ať vás nic nebolí . A když se už nějaká ta bolest vyskytne , tak ať je to něco lehkého , na co pomůže 10 minut u zubaře , nebo horký čaj s medem a dva dny pod peřinou . Prostě buďte zdrávi. No a trochu té dobré práce . Ať se cítíte užiteční . Ono je moc prima , když jednomu někdo řekne třeba : "Díky za to teplo , pane Pinokio." Ale ať té práce není moc a zbývá vám čas na ty co máte rádi , na hudbu , na obrazy a samozřejmě na fotografování ( jestli bude dlouhá zima , tak si vydělám na vlastní aparátek a pak se těšte ) . A ať vás nezlobí politici ( Luboš tento rok hodně kroutil hlavou ) a když už vás někdo naštve , tak ať to není na dlouho , protože ráno člověk stejně musí dát nohy z postele a jít vydělávat na chleba i když se mu do toho občas moc nechce . No prostě mějte se dobře a když vás někde potkáme , tak ať se usmíváte .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tohle bylo letos to nejhezčí přání.

   Vymazat
  2. Za to může ten grog :-)

   Vymazat
  3. Pinokio dobře děláš,líh zachovává pro další generace :-)

   Vymazat
  4. on mluvi o Lubosovi,...ten uz je ale celkem zachovalej

   Vymazat
  5. No zachovalej , jak se to vezme . Když se neoholí , tak jsem si všiml že mu zešedivěly vousy . Okolo pasu má něco , co vypadá jako plovací kruh . On tomu říká OPT (ozdobný tukový pás) , nebo atributy blahobytu . No a když jde po schodech z kotelny , tak strašně funí . Nevím jak je to s tou zachovalostí ... :-)

   Vymazat
  6. OPT je vlastne ochranny pas, a kyz dospelej zachovalej clovek funi, tak je to proto ze si nabira cersvej vzduch, kdyby nahodou, neco , neco jak nez skocis do vody,...

   Vymazat
 5. děkuji za přání a Tobě též požehnané svátky :-)
  vzpomněl jsem na pana Vajíčko a značku Triola :-)

  OdpovědětVymazat
 6. jak to píšeš: pěkná moderní fotografie :-))

  příjemné prožití svátků a dobré (nejen) světlo v roce 2014

  Pavel

  OdpovědětVymazat
 7. Přátelé, Pinokio nám přeje klid, klid a klid.Ale mě má žena říká, že jsem starý a neklidný. Věřte, že jsem na to druhé přídavné jméno patřičně hrdý. Jak je to tedy s tím klidem ?
  Hodně zdraví v příštím roce

  OdpovědětVymazat

please sign in or put your name in comment box
so we know how to call you