pondělí 4. listopadu 2013

..padlí vlastenci

 A myslím není důležité, za co a kdy se na schodišti Národního muzea zrovna demonstrovalo...


10 komentářů:

 1. Nedá mi to, abych nevzpomněl postavu zmoženou ruskou vodkou kolébající se nad insigniemi vlády a moci českých králů, i to jsme přežili.

  OdpovědětVymazat
 2. Pavle zajimavi snimek,,

  mne unika pointa, pricitam neznalosti mistni situace...

  OdpovědětVymazat
 3. Je zajímavé jak jsem se s tím to snímkem "přepočítal", asi to typicky české pokrytectví z toho snímku není patrné, nebo je naopak příliš prvoplánové. Nebo je to způsobené velkou oblibou "mekáčů" (-: tedy, jednou jsem si tam, nějakým omylem, objednal takový obyčejný hamburger, a tedy, fuj )-:

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ono je to asi proto,ze tyhle kelimky, mekace, u mne nejsou nijak neubvikle, ani nemaji takovou simboliku jako u vas.
   Puvodne mne napadlo, ze ukazujes jeste stare kelimky, ktere se ted uz nepouzivaji, delsi dobu jako padle vlastence

   Co se tyce jidla,...ja kdyz jsem poprve jedl hamburger v mc donald, tak mne take nejak nelezli, tak jak prvni spagety, piza, bulharske jidla, dokonce i prvni alkohol na mne nepusobil dobre....

   :))

   Vymazat
  2. na mne také alkohol nepůsobí dobře, ale já jsem neoblomný, jednou to vyjít musí :-)))

   Rudy, abych se přiznal, já jsem trochu s napětím očekával Tvojí reakci na snímek, protože mc donald je tady v česku tak trochu (dost) symbolem "ameriky" a všeho méně pěkného (pro jiné lidi naopak) co se zemí, ve které nyní žiješ, souvisí...

   Vymazat
  3. No to je to co rikam, neznalost mistni situace. Ja se na snimek divam a ty dva kelimky tam jsou nic nez ze je tam nekdo nechal. Jinak vyjadruji pro mne nic.
   Tak jak moje generace nemnela rada, nenavidela Ruse,(nepravem) tak si nyni, k memu prekvapeni, nasli US nenavidet. A, kdyz jsem tady debatoval s nejakymi Nemeckymi turisty, tak jsem zjistil, ze kdybych cetl ty stejne noviny co oni, tak bych taky mnel pochybnosti.

   Je jednoduche nenavidet nejakou zemi kterou neznas, kde jsi nebyl a o ktere jen vys s doslechu. A nekdy jen proto ze maji levnejsi benzin.

   : ))))))

   Vymazat
  4. ...ohromný kus pravdy, Rudy

   Celý svět je masírován bandou tupých novinářů, kteří si nechají nakukat cokoliv. A ještě když mi čecháčci jsme ode zdi-ke zdi, to je voda na ten mlýn. Já jsem se takhle nedávnou zastavil a zahloubal nad sochou ruského (sovětského) vojáka, ke které se dříve chodilo klanět, poté se po ní plive... a přitom, ten obyčejný ruský kluk z vesnice... rozumíš, neměl na vybranou... v boji kulka od nepřítele, na druhé straně kulka od velitele... vidíme jen tu politiku, nevidíme člověka a lidi, mělo by to být ale není to totéž..

   Vymazat
  5. Banda "tupych" novinaru , je ovladana a placena nejakym clovekem kdo ty jejich noviny vlastni, a prisel na to ze je to vlastne vyborna pomucka jak ovladat mirumilovne jine lidi, protoze to co je napsano v novinach je prece pravda. A kdybys sel jeste dal, tak bys prisel na to, kdo jsou vlastne tihle majitele ruznych novin, radia, televize, a co je spojuje.
   A uz sme u konspiraci teorie.

   Vymazat
 4. jiné by to bylo,kdyby třeba dívky v kyjovském kroji,ale vlajka je dnes běžná věc :-) jsem ten co v meku ještě nebyl :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. já byl jednou pozvaný (kdybych odmítl byl bych o hladu), podruhé nebylo na vybranou protože smrt hladem už bušila na dveře (to byl ten "fuj") a potřetí jsem tam vlezl na zmrzlinu s Petrem Garským (garryson) v Praze. A vlastně ještě před rokem v Bratislavě s Evou, to zase umírala hladem ona :-))))

   Vymazat

please sign in or put your name in comment box
so we know how to call you