neděle 15. září 2013

Lost Civilizations


I was claiming myself long time ago, that we have on this planet bunch of lost civilizations over the life time of earth.
Civilizations that vanished.
Civilizations who were here long before “missing link”.
They keep discovering such a possibility’s,…
Some of those civilizations lasted in time much longer than ours and we in our arrogance not believing  or we not admit that they may achieved much higher level of knowledge and technical advantage then “WE”.
Anything what we don’t understand, we tend to explain with silly theory’s, or by outside influence of extraterrestrials, or we not rather talk about it at all.
It is a hard find any evidence, if everything had been destroyed by some natural disasters such as hit collision with a  meteor large enough to wipe out all evidences. Or they destroyed themselves as we tend to do.
Anyway, that is my thought, just trying fill out empty space in planet existence , probably 5 billion years old.
Ztracené civilizace

Tvrdil jsem už dávno, že máme na této planetě spoustu ztracených civilizacích v průběhu existence zeme.
Civilizace, které zmyzli, stratili se.
Civilizace, která tu byli dávno předtím, než „missing link“.
Vedci nyni objevuji takove moznosti, ...
Některé z těchto civilizací trvali v čase mnohem déle než nase  a my v naší aroganci neverime, nebo si nepripoustime že možná dosáhli mnohem vyšší úroveň znalostí a technickou uroven nez "my".
Cokoliv, co nechápeme, máme tendenci vysvětlovat hloupymi  teoriemi , nebo vnějším vlivem mimozemšťanů, nebo se raději o tom vubec nezmynovat.
Je těžké najít nějaké důkazy, pokud vše bylo zničeno nějakymi přírodnímy katastrofami, jako srazka s meteorem dostatečně velkým na to, aby zničit všechny důkazy. Nebo zničili sami sebe, jak máme tendenci dělat my.
To je moje myšlenka, ktera se snaží vyplnit prázdné místo v existenci zeme pravděpodobně stare 5 miliard let.


 
 

9 komentářů:

 1. Zajímavý pohled strýčku Rudo . Panenka která mi to četla přes rameno říkala něco o tom , že se cpeme do kosmu a nevíme co je v mořích a oceánech . Vše co jsme našli a rozluštili po předchozích civilizacích bylo hmatatelné . Po nás nepřečte nikdo nic , pokud nebude mít ten alespoň CD/DVD mechaniku . Jsme v podstatě němá civilizace ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mozna po tech predchazejicich taky nezbylo nic,..

   Oni treba nasli nejake zbytky civilizace, nekde na hranicich Iran a Iraq, stare 5000 pred nasim leopoctem, nasli diry v kostich po strelach, a smali se a rikali (ti vedci) ze to museli byt opravdu silne "praky" kterymy po sobe strileli,"samozrejmne" nemohli mit strelne zbrane (proc ne)
   To prave rikali, ze po nas by nezbylo zase nic, jen velke kameny, cementove bloky.


   Vymazat
  2. Jo, a taky prave rikaji, ze nachazi urcite veci, o kterych nemaji absolutne ani potuchy, co, jak, proc,...jem si domysleji.

   Vymazat
  3. ... pokud si něco nedokážu představit , ještě to neznamená , že to neexistuje ...

   Vymazat
  4. no to je jasny, ponevadz potom by neexistovalo skoro nic,...

   Vymazat
  5. Strýčku Rudo , k jedné věci se přiznám . Bylo to minulou zimu , myslím že jednu noc v únoru . Kotle hučely , jinak ticho . Za oknem letěly mraky hvězdným nebem a mě se mezi ušima objevila myšlenka , že možné je vše co si dokážeme představit . A už to z té dřevěné palice nezmizelo . Myšlením vytváříme realitu ...

   Vymazat
  6. No, mozne je vse co si dokazes predstavit( i blbosti) a to co si nedokazes predstavit, tak neznamena ze neexistuje...to je to co rikas.
   Plato,a...Kant verili neco jako ze reality je vyplod tve mysli.
   To znamena, ze ty neexistujes (coz je Pravda) ale zijes jen v me predstave. Ja ziju v tve predstave, takze se nejak doplnujeme.Ponevadz kdyz bych neexistoval, a zil jen v tve predstave, tak bych si nemohle predstavit tebe.

   Vymazat
  7. Tak , existence jednoho vytváří podmínky pro existenci druhého . Že by Ti staří Číňani měli pravdu ... ? :-)

   Vymazat
  8. Jo, prastari Číňani velmi chytri, jejich filosofove a pohled na svet je jeden z NEJ....

   Vymazat

please sign in or put your name in comment box
so we know how to call you