pondělí 8. července 2013

N.O.I.R.


10 komentářů:

 1. Sice mne unika o co jde,. nazev a pdr, fotka velmi pesimisticka, az strasidelna, jak vkrocit jedne krok a stratis se nekde v neznamu. Nekonecnu.

  Jsou nejake mista, ktere mne nejak odpuzuji, a tohle je jedno znich.
  Coz neznamena ze se mne fotka nelibi, naopak. Asi bych na ni porad cumnel a premyslel kam to vlezu.

  OdpovědětVymazat
 2. Milane, byl jsem tady, viděl jsem to, líbí se mi to a mezi ušima se mi honí zvláštní věci. Tak že mě tady určitě ještě uvidíš ...

  OdpovědětVymazat
 3. Milane, líbí se mi hodně.... je to NOIR!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ok, vim co to je NOIR,..ale myslel jsem ze N.O.I.R. je nejaka skratka na neco,...

   :))))

   Vymazat
  2. Nee, Rudo:) Já to nemyslel tak, že Tě opravuju nebo nějak reaguju na Tebe. Myslel jsem to, jak jsem to napsal, že je to NOIR a teda prostě vážně dobrej NOIR:) Takový zvolání nadšení:)

   Vymazat
  3. Ja ti rozumim Frantisku,......Ja vim ze jsi nereagoval na mne,..ja jsem reagoval na tebe, ponevadz , jak jsem napsal v prvnim komentu, nejak nerozumim vyrazu: N.O.I.R. tak nejak jsem myslel ze je to nejaka zkratka vase, ktere ja nerozumim
   , ale vim co to je NOIR,coz ty taky,...francouske slovo

   Vymazat
 4. No, já tam vidím nejen noir, ale taky dark a nevím proč tam tuším Eskymáky. A zimu. Nebo taky hloubku. Je to takové spící, tiché.

  OdpovědětVymazat
 5. Milane, slíbil jsem, že se tady ještě ukážu. Je to krásná fotografie. Dlouho jsem přemýšlel co že se mi to začalo mezi ušima honit za myšlenku, když jsem na tuto fotografii koukal. A už to vím. Je dobře, že jsou lidé kteří dělají obrázky mimo hlavní proud. Myslím si, že do těch obrazů promítají své zážitky, své nálady (tak trochu "...podle sebe soudím Tebe ...". A je dobře, že jsou místa, kde se tyto fotografie nechají vystavit... Chodím se sem dívat rád :-)

  OdpovědětVymazat

please sign in or put your name in comment box
so we know how to call you