pondělí 13. května 2013

..na zacatek tydne...

Nekdy je to o tom o cem by to nemnelo byt, nekdy je to o tom o cem by to mohlo byt,nekdy je to o tom o cem by to mnelo byt,……nekdy myslime co nemame a co mame tak myslime ze druhy mysli a to co druhy mysli neni zrovna co my myslime I kdyz by jsme mneli. Nekdy se to nema.
Nekdy co dela jeden nema delat druhy,nekdy jeden to dela jen tomu komu to patri, druhemu se to nehodi, nebo prvni si to nezaslouzi druhy zase jo. Pak jeden posloucha druheho co se ma a co ne, co se dela a co ne, jak druzi delaj co nemaj, pak se jeden rozhlidne podiva se co dela vlastne druhy, a udela se mu s toho spatne.
 ………………..a jde se vyblit…….........................


Krasne pondeli preji!

24 komentářů:

 1. Ano strýčku Rudo , to jsou důvody , proč tak zřídka vycházím od kotlů ...

  OdpovědětVymazat
 2. to je pochopitelné co děláš že se schováváš za kotlem ovšem není to zas tak dobré pro tebe poněváč necháváš volný prostor všem těm okolo a bude to horší a horší pro tebe lepší pro tí co tě tam zahání do té kotelnya taky by mě zajímalo jestli máš teď trochu lepší přístup sem jestli ti to lepší ukazuje komentya máš nyní problémů když se mě zdá že tys mě mně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ... Strýčku Rudo , já si myslím že je dobře , když se stará každý o své kotle . Když má každý své kotle v pořádku , může se starat o okolí ... :-)

   Vymazat
  2. To je taky pravda,..ovsem na nestesti je to naopak,...

   Vymazat
  3. ... a nejvíce se o ostatní obvykle starají blbci ... :-) Starostlivý blbec, to je strašné ... :-)

   Vymazat
  4. tak to teď nevím jestlis to nemyslel na mě blbec jsem a ještě se starám tady o tři lidi, a když jsi tady byl tak ještě o tebe

   Vymazat
  5. ... ale jak bych mohl myslet Tebe . Obvykle se o ostatní starají lidé , kteří nejsou schopni postarat se ani o sebe . A to se o Tobě strýčku říci nedá . No , vlastně jsem na ty zážitky od vás zbalil Panenku ... :-)

   Vymazat
  6. tak to mě uklidnilo jen napůl poněvač teď nevím jestli zase panenka není na mě naštvaná kuli tomu, píšeš jak kdyby to byla moje vina že jsi zbalil
   : ))))))

   Vymazat
  7. ... ona je ráda že mě má , tak že naštvaná určitě není ... :-)

   Vymazat
  8. tak to zní výborně

   holka musí mít velkou trpělivost,
   kdy bude svatba?

   teď si tak představuju že budete mít děti třeba se vám narodí paterčata to bude mít luboš radost

   Vymazat
  9. Svatba asi nebude , paní na úřadu chce rodné listy . To je u hadrové panenky a dřevěného panáčka trochu problém . Tak asi zůstaneme "na psí knížku" ... Strýčku Rudo , víš že Luboš je z dvojčat ... ? :-)

   Vymazat
  10. no to je mě divný teď se žení dva chlapi 2 ženský bezproblémové tak nevím proč nemůže být oddán normální párek akorát že nemají rodné listy ,párek myslím kluk a holka ne hotdog.
   možná byste měli přijet do las vegas tam by vás určitě oddali

   Vymazat
  11. naváže je luboš z dvojčat to je mě novinka ten jeho dvojče je holka nebo kluk já tady znám jednoho ten se jmenuje pavel blažek a taky má nějaké sourozence myslím v praze a ty taky je programátor ale ne potulný

   Vymazat
  12. ... no jestli je možný , aby si u vás vzala hadrová holka dřevěnýho kluka , tak asi přiletíme . Luboš má sestru , která je o půl hodiny starší . To víš , od malička gentleman :-) Strýčku , představ si , že ta ségra se narodila pět minut po půlnoci . Kdyby s sebou hodila , tak se jako dvojčata narodila každý jiný den . To by byla dvojdenní oslava ... :-)

   Vymazat
  13. jestli je co oslavovat ovšem musím říct že kdyby se narodili každej jinej den tak by to byla rarita nevím jestli už se to někomu povedlo takže to holka zkazila protože byla pozdě tak jak všechny holky obyčejně jsou

   Vymazat
 3. děkuji za přání k pondělku a někdy se dá odpovědět slovy největšího z čechů Járy Cimrmana "Copak jmelí,ale jmelí..."
  čára odělující našince od pekla,které se dá tušit žlutooranžovou směrovkou a vyzařujícím světlem z poklopu :-)

  OdpovědětVymazat
 4. To je tedy zajímavá úvaha Rudy .)
  Já bych ještě přidal, že dost často se chováme hůř, jak zvířata .)
  Fotka docela tajemná, v duchu jsem si ji převedl do drsného bw.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milane, prirovnani k zviratum je urazka pro zvirata. Myslim ze se od zvirat muzeme ucit.

   Diky,....

   Vymazat
 5. dobré povídání Rudy a fotka opravdu parádní

  OdpovědětVymazat
 6. Tak čtu to několikrát, ale po půlce textu se ztrácím. Ale musím potvrdit, že je to tak nějak a když to zrovna není přesně takhle, je to nějak podobně a dá se to napasovat na většinu dění. Občas to končí tak, jak píšeš. Aspoň tedy obrazně zcela určitě. Že je mi z toho zle. No co se dá dělat, tak to prostě je. Ale jak říká M.Horáček : "Žijeme v nádherné době." Tak co.

  OdpovědětVymazat
 7. Jo a fotka je fajn..vůbec není k zblití, naopak..:-D

  OdpovědětVymazat

please sign in or put your name in comment box
so we know how to call you