pondělí 8. dubna 2013

na tržišti

je veselo, většina obchodníků má z nás legraci, ale jsou i tací, kterým se to moc nelíbí :)) Fotografie z tržnice v Paříži - čtvrť St.-Denis
7 komentářů:

 1. Moc ráda jsem si to prohlídla a připoměla si tu atmošku. Sama jsem si to zkusila kdysi v Antibes a vím, že to není vůbec jednoduché. Všude plno lidí, co se neustále motají v záběru a nelibost některých obchodníků. Chce to drzost a být nad věcí..to, co mi přinesly tyhle fotky na mysl, je to, jak odlišně lidé obecně reagují..jedni se baví a užívají si to a jiní se brání nebo dokonce útočí. Je to úplný sociologický průzkum. A taky jsi mě tím podnítila k vložení jedné staré fotky..jen co ji najdu..:-)

  OdpovědětVymazat
 2. máš všechny ty fotky z Paříže krásný, takový srovnaný do laťě. Doufám, že jsi při odjezdu, nezapomněla dát frantíkům pohov.

  OdpovědětVymazat
 3. Tržnici jsem v Paříži nenavštívil, tak jsem se jim prošel alespoň skrze tvé fotky .)

  OdpovědětVymazat
 4. Tyhle trziste byli mojim oblibenym cilem, v kazdem meste kde jsem se objevil.

  Jsou to nadherne a uklidnujici prostory. Velmi libi.

  OdpovědětVymazat
 5. Normálně jsem dostal chuť odjet na jih Francie, jít nakupovat na trh a pak se dívat jak domorodci hrají "koule". Už aby byl květen :-)

  OdpovědětVymazat
 6. je to tam :-) je to trošku nezvyklý kontakt s aktéry, na našich fotografiích, má to něco do sebe, reakce vstřícné i odmítavé, je to akční

  OdpovědětVymazat

please sign in or put your name in comment box
so we know how to call you