neděle 3. března 2013

zimní banality

Je možné,že je zima u svého konce.
Dříve než vyběhnu obcovat s pučící jarní přírodou ,
ještě trochu pročistím počítač a uvolním místo na disku.


17 komentářů:

 1. Velmi prijemne, pohledne fotografie jsi uverejnil Mirku, mne se libi vsecny.
  Vypada to ze kdyz chytnes fotak jednou za cas tak at vyfotis co vyfitis tak to je na zed.

  Jo a libi se mne ten novy model lyzaku co mas na sobe, z nadhledu to vypada jako ze stojis nekde na hrane propasti a premyslis se prestehovat do jine dimension , a ta posledni jako ze ten fotak zustal nahore ve stativu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rudy pěkně děkuji.S focením to mám tak,každý den beru fotoaparát do ruky,ale většinou jen stahuji,čekám a vyhodím,hlavně se mi moc nechce spracovávat.Tyhle obrázky jsem fotil postupně jeden den,hodně sněžilo.Mám z toho dne dvě serie tuhle a ta druhá je o mých botách,tu s těma "lyžákama" jsem si z té druhé vypůjčil. :-)

   Vymazat
 2. výstižně dokumentuje touhu po jaru :-D , už se nemohu dočkat a jarní sandály líbí, jen vykročit do sedmikrásek

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Poslední dobou se na nic netěším,jelikož mi příjde,že to pak všechno moc letí.Dnes teda svítilo sluníčko a ta zima (stíny) byla celkem hezká.Letos v zimně letěly stále kraťasy a takzvané "petlahve" na nohou,až bude inspirace tak kouknu jestli jsem neudělal ,nějakou lepší než je tahle http://galerie.digiarena.e15.cz/showphoto.php?photo=143737&ppuser=72427 :-)
   díky za kuk i písmena

   Vymazat
 3. Povedená série Míro, vyzdvihl bych dvojku a trojku...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Milane,když jsem fotil dvojku,tak jsem si vzpomněl na kolegu Blažka,naprosto přesně si to pamatuji.:-)

   Vymazat
 4. mám s Milanem srejný vkus, moc se mi líbí dvojka a trojka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Jirko,s trojkou jsem si dal,je to schránka na dopisy s rourou na noviny,když jsem si to stáhl do PC ,tak jsem si říkal,tak snad jindy,no a po třech týdnech jsem mezi těma verzema objevil tuhle,jsem rád ,že se líbí. :-)

   Vymazat
 5. takhle do kupy to je fajn minicyklusek, dvojka by obstála samostatně, teda u mě :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Evy dík,on ten cyklus je ještě větší a i řádně zaplnil koš :-)),dvojku asi dám i jinam ,no uvidím :-)

   Vymazat
 6. líbí se mi ta série, z malých náhledů jsem se ponejvíc těšil na poslední, kosmický obrázek, leštím čočky na úžasnou kometu co ná s čeká od půli března. Dvojka dobrá velmi, trojka je nejlepší pro ty, co by ten sníh nejraději poslali už někam :-)

  OdpovědětVymazat
 7. chi ta poslední,lopatou jsem vyhodil sníh do vzduchu a zmáčkl aparát,je to zajímavá disciplína,statïv ve skříni,takže jsem nepoužil ani opožděný start,jo dva psi se ještě vrhali na ten prašan ve vzduchu.
  Hlavně,až ta kometa poletí,aby jsi měl vycházky :p

  OdpovědětVymazat
 8. Druhá, třetí a čtvrtá jsou pro mě v sérii úžasné fotky. Ale zaujala mě tvoje poznámka o těšení. Mám to totiž podobně, ale přišla jsem na to teprve nedávno. Vždy jsem se na něco těšila a na to se upnula. A čas před tím, jako by neexistoval. Letěl. Teď si víc vědomě užívám přítomnosti. Asi stárnu..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za pochvalu čtyřky,tu jsem moc chtěl a takhle jsem ji vymyslel(venkovní schody sněhem zaváté).Tomu problémku se neříká stárnout,ale krize středního věku,děti se mne snaží naučit profesionálnímu úsměvu,tak jak znají z americkejch filmů a taky ze školení prodavačů iluzí.No mne to nějak nejde,v podstatě jsem pořád .... .Pravdou je ,že mne fotky moje ,vaše,ale jinde jiných trošku postavěj na nohy.Taky nesmím zapomenout na vnučku :-) (kdyby se to tady zachovalo pro příští generace.Tak zdravím,huhuhu.) :-)

   Vymazat
 9. Míro, parádní kousky. Rozdělil bych to na dvě skupiny publikované odděleně. Líbí se mi, že si dokážeš udělat legraci sám ze sebe a k tomu děláš krásné vážné fotografie. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Luboši díky a pozdravuj Pinokia,jistě má trochu více času,když se již otepluje.A pomož mu s tím clonovým číslem a časem. :-)

   Vymazat
 10. Svělý výstup předjarního úklidu!

  OdpovědětVymazat

please sign in or put your name in comment box
so we know how to call you