čtvrtek 28. března 2013

The Dreamcatcher


In Native American culture, a dreamcatcher is a handmade object based on a willow hoop, on which is woven a loose net or web. The dreamcatcher is then decorated with personal and sacred items such as feathers and beadsV indiánské kultuře, dreamcatcher je ručně vyrobeny objekt zakladajici se na obrube s vrby, na které je tkana síť. Dreamcatcher je pak zdobený osobními a duchovními předměty, jako jsou peří a korálky.......

17 komentářů:

 1. tak toto je skvělé, ať žije Winnetou

  OdpovědětVymazat
 2. lapač snů? :) ten musí přinášet jen samé dobrodružné :)
  líbí

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lapac snu, slouzi na lapani tech spatnych snu, ma sito, web, net a tim prochazeji jen ty dobre a prijemne sny. Ja mam poveseny asi pol metrovi ale moc nefunguje. Mozna bez toho by to bylo horsi.

   Moje holka, dcera si stezovala jednomu indianovi (za me pritomnosti), ze se ji zda,nebo ze ji navsevuji, andele, a on ji udelal hned jeden jen pro ni, a ma pokoj.

   Byli to ti stejni andele co naseptali krestanum vymlatit vsechny indiany.

   Vymazat
 3. líbí se mi, lapač je digitální, nebo analogový, tedy při digitálním špatně usínám

  OdpovědětVymazat
 4. To vypadá velice tajemně a líbí se mi to.

  OdpovědětVymazat
 5. Znám to, a myslím si že to i funguje .... To červené provedení je divočina ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to osvedcene,Lubosi, ale nejlepe funguji ti co jsou od indianu, ty made in chine nejsou tak dobre,..:))

   Vymazat
 6. Tajemné a tiché..tohle jsem neznala..zatím sny dobrý, ale to kolem, to vědomí,než člověk usne..na to by něco nebylo? Jinak doufám, že ten Tvůj už od nynějška začne fungovat..:-DD

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Porad stejny,Ivo, ne horsi ani lepsi,...sem tam se probudim , kopnu nekoho do solaru (nevim co to je) a zase usnu.

   Vymazat
  2. Rána na solar plexus, to je termín z boxu..najdi si na googlu..:-)ale kopat asi ne, to by bylo příliš vysoko..:-DD No věřila bych, že u Tebe leda ze spaní..taky jsem se k tomu vyjádřila. Dost mě to vytočilo...

   Vymazat
  3. Dekuji,...tak kopat asi ne,...videl jsem

   Vymazat
  4. Tak to co tam psal Roman mne pripadlo spis smesny (hlavne proto ze jsou to lzi) nez ze by mne to vytocilo. Spise mne vytocola ta situace, jako ze to neni nedorozumneni ale spise uz nastavena cesta.ZAVRENE A ZAMCENE dvere.

   Vymazat
 7. tady si musíme vystačit"Pán Bůh s námi a zlé pryč" a pomáhá to.Na pouti se to u nás jenom hemží "lapači snů",ale já si ho koupím,až jednou vyrazím za Velkou louži(abych Pánu Bohu ulehčil)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mozna je to ten stejnej Pan Buh,ma byt snad jen jeden,Miro, jen ho nazyvame jinyma jmenama a sem tam nekoho kvuli jmenu vymordujeme.

   Vymazat

please sign in or put your name in comment box
so we know how to call you