pondělí 21. ledna 2013

Roma

Město, které dýchne  historií, a když si člověk odmyslí ty hory turistů... přenáší se ve fantazii velmi lehce do dob, o kterých jsme kdysi ve škole koktali před tabulí paní učitelce dějepisu ...  Fota zatím jen jednotlivá, možná se mi podaří dát něco "dohromady", zatím to vypadá jen na samá velmi, velmi nevážná témata  :-)11 komentářů:

 1. nejfotografovanější stavba Říma, jsem někde četla :p
  koukám, že už umíš i štítky :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ale když o tom nevím, tak se to nepočítá :-)

   Vymazat
 2. vždy,když si sedám na tyto umělecky vyzdobené židle,se bojím,že ty ozdobičky ulomím,pěkné úchopy na párátkách jednohubek :)

  OdpovědětVymazat
 3. Taky bych se tam rád podíval, uvidíme, kdy to vyjde. Beru to jako ochutnávku .)

  OdpovědětVymazat
 4. ty dva "karafiáti" :-D ,autor zřejmý, jinej by lampu třeba, blondýnku,ptáčka malého, šups tam s ním, vlčici ani nezmiňuji a ono ne, dva "karafiáti" uvadlý

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Evička je bruneta, takže blondýnky jsou vyloučené :-D

   Vymazat
 5. Strýčku Pavle , Ty se s tím vůbec nemažeš . Jiní by rovnali linie , ořezávali a Ty so sem dáš tak nějak na přímo . Mám rád Tvé fotografie , asi že z nich jde cítit humor a nadhled . Přiznám se , že jsem dnes na jedné Tvé fotografii marně hledal sladkovodní rybu :-) Ta dvojce pozorovatelů na levé straně je výborná :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. já jsem myslel že to je dvojice turistů z daleké Afriky až přivandrovalé, leč poučen byl jsem kýmsi bystřejším, že to je nástup úklidové čety se smetáčky ometajícími prach ze ctihodných památek toho města, o kterém babička říkala, že do něj dojdeme, když v lese na houbách zbloudíme.... :-)

   Vymazat
  2. Já v Prčicích byl , a nic takového jsem tam neviděl ...

   Vymazat
 6. Ja mam Rim velmi rad, zal jsem ho velmi dobre,...ovsem kdyz jsem tam byl, nemnel jsem na film.

  A mne se velmi libi tvoje krasne kompozice.

  OdpovědětVymazat
 7. Je to jak minule - neturistická kompozice na turistické fotce. Se skoro těším na soubor, který dáš určitě dohromady s nějakým povídáním

  OdpovědětVymazat

please sign in or put your name in comment box
so we know how to call you