sobota 3. listopadu 2012

Sestry

beze slovA krásná skladba.

17 komentářů:

 1. Hezký téma, takový veselý..;-) Ne, vážně je to pěkný téma, ale třetí fotka je tam myslím nadbytečná, neboť je vlastně obsažena v té další...no a poslední, já vím, že je milá a bylo by asi těžké se jí vzdát, ale ta je už z jiného cyklu..víš, co by se mi líbilo? Kdyby tam ty paní stály otočené zády a koukaly do kraje.To by byl krásně zamyšlenej konec.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V té trojce mám navíc ten odraz. Tím mi tam pasuje a vzdávat se jí nechci.
   No a na poslední se příběh uzavírá. Mají právě už hřbitov v dáli za sebou. I přes ty veškeré problémy co mají, sranda musí být, aspoň když jsou spolu. Vídají se málo a každá sama to má dost těžké. Spolu jsou silnější a hlavně veselejší.

   Vymazat
 2. Byl jsem taky, na dušičky a i dneska, foťák jsem nebyl schopný ani tahat - je to bolestivé v myšlenkách a já to tedy neocením, ale tím nemyslím nic proti tobě, jen se dnes zdržím hodnocení ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já vím Petře, nemusíš mi nic vysvětlovat.

   Vymazat
 3. Líbí se mi to, ale mám pocit, jestli jsi moc nedoostřoval ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Luboši, nedoostřuju vůbec. Jen postupně zmenšuju po 500px dle návodu, který tu kdysi dal JJ. Při tom postupu se mi to taky zdálo moc, tak jsem to dělal znovu o víc. Budu muset tedy ještě přidat. Díky za informaci.

   Vymazat
  2. Milane, nic nepředělávej, počkej co ostatní. Zavolám na ně. Hej, kolegové chásko nezbedná! U mě to vypadá přeostřeně co u vás, ostatních!

   Vymazat
  3. :-D Nic nepředělávám. Myslim spíš pro příště. ;)

   Vymazat
  4. mne se nezda moc preostrene , mozna ta predposledni,

   Vymazat
  5. Ano Rudo, u té mám ten pocit nejsilnější ...

   Vymazat
 4. Ano, jsou to fotky ze života a jsem rád, že jsi je vložil. Já bych se do tohohle tématu nepustil, ale tobě se to myslím povedlo. Jen u té poslední, bych udělal drobný odskok a vložil nějaký doplňkový text... a to ti píšu já, který poslední dobou vkládám fotky bez písmen :)

  OdpovědětVymazat
 5. Milane, první dvě perfektní, líbí se mi úhel pohledu. Trojka a čtyřka mi moc nepasuje, jsou i s odrazem jaksi popisné, bez emocí. A čtyřka je báječná svou rozpustilostí

  OdpovědětVymazat
 6. Milane, nevím co připsat. To se mě často nestává, tady ano.

  A nemyslím to vůbec negativně...

  OdpovědětVymazat
 7. já bych se vyjádřila prosím z osobních důvodů jen k té poslední ...

  je moc fajn a moc mě těší, že je tu.. právě pro ten pozitivní náboj, který má...

  OdpovědětVymazat

please sign in or put your name in comment box
so we know how to call you