neděle 18. listopadu 2012

CCLXVIII.

Na kraji, dokonce v rohu ...

9 komentářů:

 1. Tak on je to vlastně takový doklad, kreativně podaný jaké architektonické ničemnosti jsou k vidění kdesi na severu :-)

  Dokonce mě přijde jako Vaše ukazovátko na tu bídnou realitu, ač si někdo může myslet, že jste se prostě jen tak po svém chtěl kompozičně v roku vybláznit...

  Jako solitér mě ta fotka nijak zvláště neimponuje. Je to ale přece jenom k něčemu dobré. Uvědomil jsem si, že Vám je třeba udělat pěknou výstavu, Ty Vaše kompoziční kreace v různých rozích čtverců pěkně rozvěšet po stěnách. Pak by vyznělo, že to myslíte fakt vážně, že průběžně skládáte mozaiku úchylností, kde se vyplatí vstupné zaplatit a ty stěny obejít, nějaký čas tam setrvat a třeba se Vás tam dočkat a pokecat..

  Napadá mě Balvan. Ten by přece mohl váženého člena svým vysokým leskem zaštítit, výstavní síň pronajmout a předseda spolku polovinu částky pronájmu zaplatit :-). Byla by to i pro ně myslím pěkná reklama a relevantní důvod k chlubení, když možná ani žádný větší není :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Kolego Jeřábku, Vy jste snad ty matlaniny začal brát vážně. Měl bych se tvářit že mi to je fuk, ale nejde mi to. Jsem potěšen. Přiznám se, že jsem ale trochu zneklidněn, tou vlnou empatie, kterou jste mě zalil. Jste zcela zdráv? Necítíte se unaven brouzdáním po internetových galeriích? Přemýšlím o tom, že by to mohlo být věkem, ale při našem posledním setkání jste byl plně v silách a nezapomínáte. Tak že věkem to zatím nebude. No, snad se brzy oklepete, skočíte do své staré kůže a začnete mě zase solit. Protože přízeň i nepřízeň jsou pro duši stejné soužení jako nemoc pro tělo :-)

  No a s tou výstavou to asi zbude asi na Vás. :-)

  OdpovědětVymazat
 3. po slovní a myšlenkové exhibici našeho pana prezidenta serveru už mi nic duchaplného, natož potom duchaplnějšího, nenapadá :-) ani na fotografii bych nic nenapadnul :-) vyjádřil jsem se již numericky u "zdochlých sousedů" prostě čtverce to je moje (-:
  Paklásek

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ... je pravda, že po něm obvykle už není co prohlásit ... :-)

   Vymazat
 4. Tetris, to mě napadlo v náhledu.
  Je to taková tvoje další matematická hádanka, která velice dobře zapadá do cyklu fotografií, které (doufám) někdy uvidím na tvé výstavě .)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milane, Tvojí víru bych chtěl mít ... :-)

   Vymazat
 5. Enrich Bronštejn,do sektoru B1 umístíme tři polomáčené sušenky,po jejichž snědení dosáhneme nejvyšší produktivity duševní práce...jako třebas já teď.. :o)

  OdpovědětVymazat
 6. Ač se snažím, sále se nedokážu maximálně soustředit. Ty obrazy tady (myslím i kolegů)jsou vážně složitějšího charakteru a zaslouží si trochu rozjímání..tohle je jakási minimalistická kubistická stonožka nebo píďalka, co leze z levého rohu do pravého..to by chtělo rozcyklovat..:-)

  OdpovědětVymazat
 7. Já jsem spokojen. Mňam!
  A na výstavu už se moc těším! ;)

  OdpovědětVymazat

please sign in or put your name in comment box
so we know how to call you