pátek 5. října 2012

švenk

Několik posledních týdnů se náš život (rozumnějte -  můj a mé ženy) zkomplikoval denními cestami po práci do nemocnice,v níž se má maminka jen velice zvolna zotavuje po zlomenině krčku, jež ji činí téměř nemohoucí. Včera jsem využil chvilky času před návštěvou a zavítal do revitalizovaného přilehlého parku.  Měl jsem sebou vypůjčený Olympus E600 a tak jsem neodolal a poprvé si za denního světla "švenknul", neboť má fujina s nejvyšším clonovým číslem 8 (resp.11) mi to nikdy dřív jaksi nedovolila. Fotografie si v žádném případě nedělá ambice na umělecké zobrazení podzimu, chtěl jsem ji jen ukázat.

11 komentářů:

 1. Jirko švenknutí se nepovedlo. Tedy výsledek který mě vůbec pozitivně neoslovil...

  OdpovědětVymazat
 2. podzimní obraz, má to takovou vesnickou atmosféru

  OdpovědětVymazat
 3. Ruší mě ten obraz dveří v pozadí. Jinak u mě povedený pokus ... :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Zkoušet se musí. Ono je těžké překonat sám sebe. Teda myslím Tebe..:-D

  OdpovědětVymazat
 5. :))) já tam vidím stodolu a ta se mi líbí

  OdpovědětVymazat
 6. Po prostudování všech následných komentářů a s přihlédnutím k dobrému jménu autora jsem velmi vděčen, že se tu stále mohu cítit jako doma a že mě nebijete :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Mne to nepripada tak na vyhozeni,....a naopak ty dvere , pro mne, tomu davaji nejak dalsi smysl, beru dvere jaku hlavni object skryty ve spleti stromu, skoru nedosazitelny, ale nadeje zustava,..

  ma to krasne barvy a strukturu, jestlize by se povedlo "lepe" tak by to dosahlo urovne tuctovitych obrazku jakych je spousta. Takhle to neco mne nuti se vracet a premyslet,...co a proc je tam a neni, a proc to je vlastne nepovedene a proc a jak by to bylo povedene. :))))) jsem v podstate optimistickeho razu a ve vsem se snazim najit neco.

  OdpovědětVymazat
 8. Myslím, že jsi tam namíchal všechny své pocity Jirko. Mně to také momentálně nutí zkoušet a ten barevný podzim je k tomu ideální. No a když jsem viděl tvou poslední skvělou fotografii na PE, tak jsem rád, že se ti nálada vrátila do normálu.
  Mimochodem, jsme moc zvědaví na tvou jubilejní fotografii .)

  OdpovědětVymazat
 9. Vypadá jako namalovaná a mně se líbí. Jak obraz z cest po cizokrajných zemích. Jsem rád, žes jí ukázal!

  OdpovědětVymazat
 10. já nemám s fotem žádných podstatných problémů, ale jsem jen majitel fotoaparátu :-) ... líbí

  OdpovědětVymazat
 11. Pro mě takové dost výtvarné až neuvěřitelně výtvarné .)

  OdpovědětVymazat

please sign in or put your name in comment box
so we know how to call you