sobota 6. října 2012

BMX DIRT JAM

Sice jsem si říkal, že po Pavlovo excelentním HOP SKOKu to sem dávat nebudu, ale moc mě zajímá váš názor.
A buďte prosím co nejtvrdší, udělejte to pro mě! To platí i u všech mých ostatních příspěvků. Proto jsem tady. ;) Přijde mi, že se tu poslední dobou nějak vytratila důsledná kritika.

A hudba.

13 komentářů:

 1. Kompozičně a vystižením momentu se mě líbí třetí a poslední. Ostatní ani ne.

  Co ale musím nepochválit výrazně, to je zpracování a je mě celkem tady jedno čím je to focené. Výsledek je podivná kombinace nepovedeného kontrastu, přeostření a pocitově i barevného posunu. To je na vyhození takto. Znovu bych začal všechny úkony které následovaly po stažení obrázků z karty.

  OdpovědětVymazat
 2. nějak se mi protagonisté v tom všem ztrácí a nevím, na co se dívat

  OdpovědětVymazat
 3. Je to většinou na dálku, takové přehledovky pro seznámení s místem. Ostré, moc ostré. Znám to, minulý týden jsem také přeostřil a potom předělával. U té poslední jsem se musel smát :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Díky za úpřímnost. Naprosto s vámi souhlasím. Proto jsem to sem vlastně vložil. Potřeboval jsem slyšet vaše názory a případné rady. Zpracování je můj věčný boj. Navíc moje neumětelství s blesky a se správným vyhodnocením scény bylo ještě podpořeno špatným počasím (10 min. pršelo 10 min. ne) a pak tou následnou úpravou. Fotky vůbec nedoostřuju, po 500px jen zmenšuju. Ale tady z tou nešťastnou úpravou dopadly jak dopadly. A to jsem to zkoušel zpracovat dvakrát. :) Tak snad do třetice........

  OdpovědětVymazat
 5. No jo. Tyhle mě opravdu moc neoslovily..máš jinde lepší..Myslím, že to chce se soustředit buď jen na skoky, nebo na tu krajinu. Obojí dohromady nejde díky tomu odlišnému měřítku..myslím..

  OdpovědětVymazat
 6. Tak ve variantu je ta poslední jinak.

  OdpovědětVymazat
 7. S tímhle nemám vůbec zkušenosti Milane. Kámenem urázu bylo myslím počasí, možná kdybys někdy použil delší čas bez blesku...ale to už by byla jiná kategorie fotek.
  Kdybych si mohl vybrat, tak nejvíce se mi líbí jednička a ta poslední.

  OdpovědětVymazat
 8. Třetí je nejlepší, první také dobrá pro mne, na poslední koukám mžourám jako na ty ostatní, zapomněl jsem si brýle v autě ale :-)))

  Zpracování je tedy drama, i když možná víc než kdy jindy by mne zajímalo jak vypadal originál...

  Jen tak pro uklidnění, my jsme s Evou minulou sobotu na cestách potkali podobné hopsasáky na motorkách, asi po půl hodině co jsme to na ně vyzkoušeli různě velmi široká skla, jsme se na sebe podívali a pokývali, že asi raději pojedeme dál, někam jinam, asi všechno půjde do koše ... anebo třeba Ti udělám radost a dám tu "nejlepší" sem, chceš? :-)))

  OdpovědětVymazat
 9. Chci! :) To bych se rád podíval, tomu nevěřím že by to bylo na koš.
  Ve variantu se podobá už hodně originálu. Ale jestli chceš, přidám i origoš. ;)

  OdpovědětVymazat
 10. To přeostření to dost ponížilo - nějak nevím...

  OdpovědětVymazat

please sign in or put your name in comment box
so we know how to call you