neděle 1. července 2012

Nicov

Letošní dovolená se odehrávala ve zcela stejném duchu jako loňská, pouze o několik desítek kilometrů jižněji - šlapáním do pedálů horských kol v okolí Kašperských Hor. Nikoho asi neudiví, že neposkytnu snímky krásné šumavské krajiny a prezentuji jen tento jediný. Zastavili jsme v parném dni v malé vísce a usedli na lavičku pod lípou. V této vesničce nebylo NIC, jen ticho, pár starých stavení a malý bílý kostelík. Vesnička se jmenuje Nicov a zastavil se tu čas.

11 komentářů:

 1. Jsem rád, že jsem Nicov poznal, já tam nikdy nebyl. Fotka se dá vykládat několika způsoby, já si ten svůj nechám pro sebe.
  Mimochodem, podobné krmítko mám na své zahradě a pozorování krmících přilétavců mě uklidňuje .) Ještě dodám, že se ti snímek povedl.

  OdpovědětVymazat
 2. Moc často se mi to u tebe nestává, ale tentokrát jsem mimo :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Vypada skoro jako zimni,...

  davej pozor na zada, pri slapani do kupcu,...uz nejses nejmladsi :))))))))))))))))

  Kasperky, od tama je jedna znama, nikdy jsme ji neverili ze Kasperky existuji, mysleli jsme ze si to vymyslela....  Fotka velice dobre poskladana, zajimava, a je v ni mnohem vic nez na prvni pohled vypada,...

  podle vseho byla jedna hodna, asi...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rudy, jen pro upřesnění - není to skládanka, takhle to tam přesně je :-))
   Jinak - záda v pořádku, ale psýchu mám pošramocenou. Má žena chodí již 5 let šlapat spinning a v každým kopci, ve kterém jsem nadával a chystal se slézt a jít pěšky pokřikovala : to dáš, nevzdávej to a ujížděla mi. Inu, je o 13 let mladší, ale přesto ... :-(((

   Vymazat
  2. :)))))

   jo, ja vim , ja jsem to jen spatne napsal,...

   mam to stejny,...myslim to pokrikovani

   Vymazat
 4. Já jsem z fotky nadšen! Moc se mi líbí, působí na mě jak z pohádky od Tima Burtona.

  OdpovědětVymazat
 5. Si tady za svoje neježdění na horském kole a nepečování o svou kondici sypu popel na hlavu. Občas se na něj chodím koupat do kolárny :-)

  Na fotky hřbitovních symbolů moc nejsem, dokonce už tam ani nechodím jako jsem chodívával pro jistotu s prostěradlem v ruce...

  Nicméně, ten domeček dole tomu dal takový ulítnutý podtext, který nemohu pominout :-)

  OdpovědětVymazat
 6. to je dobře "ujeté" foto, chtěl bych napsat "ulítlé" ale nebyl bych originální :-)
  líbí a to mnoho moc

  OdpovědětVymazat
 7. Foto má nádherné tónování, vůbec mi nepřijde jako hřbitovní, spíše opravdu pohádkové, až trošku do naivna, víš, co tím myslím..ale jen trošku, je to prostě takové miloučké. Já tedy mimo jako Monča nejsem, ale je fakt, že je to od Tebe překvapivá fotka. A díky krmítku ji vnímám jako zimní.
  U nás je to s kolem naopak. Nejezdím a nejezdím, nemám prostě roky seřízené kolo..no..a Jirka chodí na spinning a pak poráží v kopcích mlaďochy. Já chodím radši pěšky..:-)

  OdpovědětVymazat
 8. jsem rád,že tu v Čechách má bratránek Chárona,takovou príma vrátnici,to neříkám,že se tam těším,ale obrázek je to pěkný :o)
  na kole jezdím rád a poslední dobou dost

  OdpovědětVymazat
 9. Strýčku Jirko , to je krásný pohled do místa kde nic není ( ani spěch a ani pokrok ) .

  OdpovědětVymazat

please sign in or put your name in comment box
so we know how to call you