úterý 10. července 2012

když se čtverce baví tak ty šoupej nohama...


...aneb,ze života jednoho malého kroužku

12 komentářů:

 1. wow !!.. to se mi líbí :-)...

  a ráda tě vidím :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jéé - to jsem moc rád Mončo :) vůbec mi to totiž teď nejde,nějak jsem vyhořel a nebo to je náladou,kdo ví ale když jsem to uviděl - byl jsem strašně rád,cítil jsem strašně příjemný pocit a nějak jsem tomu začal zase věřit .) Nafotil jsem to moc moc mockrát ale pak přišlo na to co s tím,natónovat,bw,čtverec - no hrůza :))) tak to je asi tak vše o tom jak mě to zase začíná bavit .)

   Vymazat
  2. je .) jsem tím pádem klidnější a veselejší :))

   Vymazat
 2. Asi bych ještě pro svůj klid pokusil variantu horního ořezu, tak aby tam ta pravá vystouplina nebyla.

  Bylo by to tak možná čistší :-)

  Ale i takto mě to přijde zvláště s tím názvem a dovětkem jako příjemná, pohodová záležitost :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju Josefe :)Trochu jsem si to myslel - protože jsem se přistihl jak sám sebe přesvědčuji abych něco odebral,mám dokonce i horní čtverec a kupodivu by i šel - pak bych ale musel foto přejmenovat :)
   Zde bych řekl že jde pouze o tzv. "fofr název" a že ostatní nařezané varianty už půjdou svou cestou ať s názvem či bez něj :)

   Vymazat
 3. Docela zajímavá fotografie Petře, ten název snímku pomohl .)
  Také jsem zkoušel ořez, nakonec mi z toho vyšly fotografie dvě .)

  OdpovědětVymazat
 4. Já myslela, že ze života hmyzu. To vyhoření moc dobře znám. člověk ztratí smysl všeho toho konání. Měla jsem pocit, že jsem na fotoserverech skončila, že už nemůžu..bylo mi to úplně ukradený. A ono to kupodivu samo přešlo..:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :))) To taky znám - na těch fotoserverech ale zdá se mi že už se tak nebojím.Stává se mi že se bojím vložit,to jo ale víc mě trápí že nenacházím a nebo že nejsem sám spokojený se svou fotkou - když hledám smysl proč jsem ji vlastně nafotil a co mi to přináší - to je strašný pocit.Samozřejmě že reakce a komenty jsou důležité ale už se netrápím tím když přijdou třeba čtyři lidičky - pokud mám sám z fotky radost - trochu Lubošova škola .))Myslím že to děláme pro své uspokojení a ostatním to prezentujeme protože nejsme lakomci a dáme jim taky nakouknout :)))) trošku kecám ale maličko na tom je .)každý máme jiné úhly pohledu, nic víc nechci,jen ať mě to baví.Jak píšeš že to samo přešlo - to je fakt,už několikrát se mi to takhle stalo a pokaždé přemýšlím jak a proč to přešlo - co bylo jinak - vždyť pořád koukám stejně,hledám nenacházím a tentokrát to trvalo sakra dlouho.Trošku si myslím že vím - fotit,fotit,fotit - když zavzpomínám,myslím že jsem jsem polevil a to dost - pak jsem se do toho nemohl vůbec dostat,tak třeba to je jeden z důvodů.Sakra to jsem se rozepsal.... :)

   Vymazat
 5. prímový obrázek a přeji Ti tu radost z focení :o)

  OdpovědětVymazat
 6. znám to... jdeme fotit a já očekávám Něco a pak si říkám, zase jsem nafotila všechno jako vždycky, stále stejný pohled, ale časem z té fotky vyleze přeci jen něco jiného a poslední dobou se dávám na inscenovanou fotografii, to je to pravé osvěžení před nalezeninami všeho druhu ;)

  OdpovědětVymazat

please sign in or put your name in comment box
so we know how to call you