neděle 3. června 2012

Sázavská voda


To, že okolí Moravské Sázavy mezi Zábřehem a Lupěným je mým častým tématem dávno víte. Myslím, že už znáte víc než polovinu stromů a křáků, které stály za seznámení se.
Ale skoro nikde jsem nepředstavil vodu. Rozhodně ne v hlavní roli.


Takže to je ona. Na vkus potůčkářů příliš klidná, s málo peřejemi. Když jí dáte dlouhej čas ukázat se čipu fotoaparátu, je to spíš olej, než mlíko. 
A myslím, že jim to spolu s pokroucenýma vrbkama a olšema, neprostupným křovím...dohromady sekne.
 

9 komentářů:

 1. Mě se ta fotka líbí moc, zvláště to temnější barevné ladění, kombinace modrý a zelený..a ten kámen tam kouká jak nějaká vodní příšerka. Pro mě klidně na zeď. Takže nejen křovák, taky vodák..:-)

  OdpovědětVymazat
 2. Krasna, jemna kresba, velmi dobry kontrast ruznych povrchu..

  OdpovědětVymazat
 3. pěkný ostrůvek :) co bw? ty barvy mi moc nechutnají :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. i s BW jsem laboroval... nevyznělo mi tak, jak bych si představoval.

   Vymazat
 4. Luboš mě brával do lesa , když fotil vodu . U nás v horách je to takové divoké , tak že to měl vždy do bíla . Ta olejovitost tady mě zaujala . A mám chuť se na ten kámen postavit ....

  OdpovědětVymazat
 5. Jirko chodím se na ni dívat od chvíle kdy jsi ji sem vložil. Postupně se pohybuji od mínusu do plusu a naopak. Už se ta vodováha přece jenom uklidnila a tak bych mohl říci, že ANO, ale nahoře jen úzký proužek pevniny, bez těch stromů..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kolego Jeřábku, s tím proužkem břehu to není marný nápad :-)

   Vymazat
  2. Kolegové... I ten ořez jsem zkoušel. Určitě je to varianta. Nicméně mi pak zmizela Sázava a její křoviska jako téma, zároveň mi to pak (s dovolením) připomíná velmi navydařený plagiát http://www.fotopolis.pl/index.php?n=13832&najdrozsza-fotografia-swiata a to rozhodně nechci...

   Vymazat
  3. ... jasně, finálni řez je vždy autorský ... :-)

   Vymazat

please sign in or put your name in comment box
so we know how to call you