sobota 12. května 2012

Hajzlíci

Pachatel se vrací na místo činu. Dobře je-li to nebo je jelito je na divákovi.

Fotografie vznikly ve stejný den na stejném místě jako cyklus Ve vaně. Ten byl ale pořízen vpravo za oponou.Dnes si pusťte píseň nebo lépe řečeno mluvené slovo kontroverzní dvojice, kterou musíte buď obdivovat nebo nenávidět.

14 komentářů:

 1. Milane, máš to promyšlený do detailů, barevně sladěno... bavíš mě velice, těším se na pokračování, třeba v kuchyni .)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky. S tou kuchyní už mě to taky napadlo, ale tohle myslím stačilo. :)

   Vymazat
 2. Milane líbí se mi, moc se mi líbí a obdivuji tvojí hravost (v nejlepším slova smyslu). Je z toho cítit lehkost a hravost se kterou jsi to "páchal". Kudla, na co jsi přidělal foťák? :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, jsem rád že se líbí.
   Čekal jsem, jestli se někdo zeptá. :) Je na stativu a ten je zaháklý až u stropu o tyč na závěs. :)
   Největší sranda byla, že u nového foťáku nemám ještě kabelovou spoušť, tak jsem musel vždycky vylézt na vanu, zapnout a rychle se pak naštelovat. Dost jsem se zapotil než jsem se stihnul naštelovat jak jsem chtěl. Takže si toho cením i jako sportovního výkonu. :)))

   Vymazat
 3. Pustila jsem si klip a byla nadšená. Tohle spojení je hodně nečekané, ale totálně přirozené..fotky jsou svěží, přímočaré, jedinečné. Mají parádní TK a je z nich zase cítit to Tvoje nadšení, veselí, vtip. Jen mi do teďka nedošla ta roura u té pračkokočky..:-DD A prosím Tě, pošli mi ještě jednou ten odkaz na ty fotky z workshopu s polaroidem. Já je nestihla prohlídnout.Máme s Jiřím společný PC a vzájemně se o něj boxujeme..:-DDD

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, na tvoje komentáře se vždycky těším. ;)
   Tak já ti trochu napovím. Koukni co je vedle na časopisu. ;)

   Vymazat
 4. já se taky bavím - nápad a ty barvičky - jen pořád přemýšlím kdo a jak tě fotil :)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To byl nějakej hajzlík. :)))

   Vymazat
  2. Oni mají dvojpodlažní WC s galerií. To teď letí. Fotil to samozřejmě Milan přes zábradlí a tu potetovanou postavu tam potom domontoval. To na tom bylo to nejtěžší. Aby hlava přirozeně padla k tělu..:-)

   Vymazat

please sign in or put your name in comment box
so we know how to call you