neděle 27. května 2012

EXTR120527


Další hotelový pokoj ...

10 komentářů:

 1. Tak já budu dnes stručný. Kompozice příjemně rušivá, u mě dobrý. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ... Milane, řekněme zneklidňující ... :-)

   Vymazat
 2. Mne se u tehle libi jeji hlobka a rozmnery, 3D , ma to velky prostor. Ovsem musim rici, ze na zed bych si to nedal,...je to blazkovka tuctovka....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rudo, trefil jsi, ten pocit prostoru se mi na ní líbí. No a až Tě nějáká matlanina zaujme, dej vědět, pošlu Ti TIFF. Tuctovka, teď nevím jestli se nemám začít rozčilovat ... :-)

   Vymazat
 3. Jsem na rozpacích Luboši :)
  Jsem hodně ovlivněn tvou minulou peckou, takže opravdu nevím .)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milane, já Ty rozpaky chápu, ale cítím ji do posledního pixelu. Prostě si nemohu pomoci a vysvětlovat se mi to opravdu nechce :-)

   Vymazat
 4. Člověk by řekl že je tam toho málo ale zdání klame - je tam toho až až - mám rád tvé hotelové - ty fotky vypráví, alespoň já to tak cítím a já bych si ji zase na zeď dal :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ... chvílemi mám pocit že spěji k bílé ploše ...

   Vymazat
 5. Kolego, tady jste se do mě netrefil. Tedy ne že byste to měl v úmyslu, spíš tak, že mě ani nenadchla a ani jedničku s komentářem "už to tu nechci nikdy vidět" bych nedal :-)

  i když... no však mě znáte...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kolego Jeřábku, měl jsem na jazyku něco o akademicky vzdělaných fotografech, ale nakonec jsem to spolknul, znáte tu moji pusu ... :-) Je to zvláštní, čím více fotografii "cítím", tím více se obvykle vzdaluji od publika ... :-)

   Vymazat

please sign in or put your name in comment box
so we know how to call you