čtvrtek 19. dubna 2012

Modrý dým

7 komentářů:

 1. Viděl jsem ji už v noci, než jsem šel spát. Říkal jsem si, jestli se mě o ní nebude zdát a to by asi nebyl moc veselý sen...

  Fotka má atmosféru. Nenechám se zmást názvem a vybavím si při ní pocit, když člověk vstoupí do domu, kde nikdy nebyl a přesto jako kdyby ano. Cosi nevyřčeného stéká po zdech a na okna z pak někam dolů, proti tvým nohám a zakusuje se do tvých podrážek.

  Nenechám se zmást, na horory už léta nekoukám. Ona stačí ta doba stékající po zdech, pak po oknech přímo proti nám, kdy marně a pošetile uskakujeme, aby se nám snad nenasákla do botiček..

  OdpovědětVymazat
 2. Ta fotka vznikla včera večer naprosto spontánně a rychle. Původně se měla jmenovat Smog a vnímám ji podobně jako Ty, tedy jako něco, co se na nás nezadržitelně valí, obklopuje nás to, jde to pomalu ale hrozivě a stále...není úniku..nejvyšší čas se probudit a tak se zachránit.

  OdpovědětVymazat
 3. Ivo, máš zajímavou fotografii, na která může vzbuzovat rozdílné pocity, je to abstrakce se vším všudy. Tentokrát si myšlenku nechám pro sebe, jsem až moc ovlivněn událostmi, co se kolem mě odehrávají....

  OdpovědětVymazat
 4. Aaa, kámoš k tornádu. :)
  Chtěl bych jí pořádně temně černošedou a měl bych krásná soukromá mračna.
  Tak mi to nedalo a předělal sem ti jí na Poseidóna do Variantu. :)
  A víš o tom, že jí tady máš vloženou v Adobe RGB?

  OdpovědětVymazat
 5. Tahle se mne VELMI libi!!!!! Provedeni, napad, uprava....

  OdpovědětVymazat
 6. nevím :-), ještě se vrátím.. nebude to poprvé :-)

  OdpovědětVymazat

please sign in or put your name in comment box
so we know how to call you