čtvrtek 15. března 2012

Pano...ano

pro mne velmi nezvyklý formát, ale člověk musí zkoušet stále něco nového :)

17 komentářů:

 1. Ano, každý by si to měl vyzkoušet.
  Evo, mě se hodně líbí ta poslední. Ruší mě ten sníh na levé straně. Asi bych řezal mezi břízou a keřem.

  Vzpomínám si že jsem měl pano období. Starý počítač mi to spojoval někdy i půl hodiny. A to překvapení z konečného výsledku :-)

  OdpovědětVymazat
 2. to chápu, že tě tam ruší, předpokládala jsem, že se někdo ozve, ale že tobude hned první nespokojenec... :d NO, já ho tam prostě potřebuji, tak to tak takhle :) Btw, je to pseudo pano, jen jsem fikala na formát 3:1 na blbinky nemám čas :d

  OdpovědětVymazat
 3. No někdo musí být první. Evo, počkáme co ostatní. Má estetická měřítka jsou poněkud zvláštní ... :-)

  OdpovědětVymazat
 4. no, v posloupnosti nemám ještě jasno, až si to vytisknu, tak uvidím :)

  OdpovědětVymazat
 5. to jsou ale hodně rozšlápnuté čtverečky :P zneklidňuje mi to, ale v sérii je to myslím o hodně zajímavější než osamocená rozšlápnutá, :)

  OdpovědětVymazat
 6. no to je náhodou praktické, místo 6 jich tam máš 18 :p :d

  OdpovědětVymazat
 7. Snad Ti to někde nebude připsáno k mínusu a nebudeš s tím popotahována :-)

  ALE: Stávám se čím dál větším obdivovatelem tvého pohledu skrze hledáček fotoaparátu. Tenhle cyklus je tomu příkladná záležitost. Jako by se do Tvého vidění světa postupně a v poslední době čím dál více vkrádala pokora. Je to znát, nebo tedy já to tak vidím :-)

  OdpovědětVymazat
 8. Neobvyklý formát a mně se osobně nejvíce zamlouvá u 5 a 6.

  OdpovědětVymazat
 9. Josefe... asi... trochu se teď trápím fotkami do školy a vůbec kontakt se spolužáky, kteří se třeba umístili na word press photo na druhém místě je pro mě nejen inspirativní, ale vede i k zamyšlení, co tam já vlastně proboha pohledávám. Tak možná...

  OdpovědětVymazat
 10. těžko přetěžko vybírám favorita, (snad pětka),ale to není vůbec důležité. Překvapivý experiment mě u Tebe nepřekvapuje, cyklus se mi líbí

  OdpovědětVymazat
 11. ... myslím že zajímavé ... a inspirativní. Tonda Motáň.

  OdpovědětVymazat
 12. A mě je tady uplně jedno jakej je formát. Jsou to pro mě velmi koukatelné solitéry a takovou jedničku a pětku bych si rád pověsil.

  OdpovědětVymazat
 13. Já mám tři favority, srnky, strašáka a tu nejkrásnější, poslední černý les. Zbylý tři jsou fádní, chybí mi v nich vtip nebo to výtvarno. A když mám být hodně kritická, první bych vyřadila, ta je pracovní, záznamovka z focení. Buď vděčná, že máš blízko vedle sebo měřítka, se kterýma se můžeš srovnávat. To trápení je zcela na místě. Jen z toho se cosi rodí..

  OdpovědětVymazat
 14. Musim ric ze tvuj pohled na svet je nejakym zpusobem lepsi a lepsi, nemyslim ze v tom ma ulohu skola, ponevadz nejsem veritel toho ze skola te neco v tomhle a podobnych oborech neco nauci, spise pomuze vyvinout. A nemyslim ze jsi nekdy delala neco horsiho, ale posedni pridavky jsou nejak jinacci pohledem.
  Nemuzu si vybirat favority, ponevadz to nikdy nedelam, ponevadz by mne bylo lito ostatnich nevybranych fotek, a kazda ma to svoje.

  VYBORNE!!!!

  U teposledni souhlasim s tebou ze bez toho znepokojiveho leveho rohu by to nefungovalo, je to to co dela tu fotku a jeji pribech, na tom je to , u mne, zalozeno.

  OdpovědětVymazat
 15. Jo, baví mě to.. ta poslední nejvíce. :-)

  OdpovědětVymazat
 16. Moc zajímací série - formát líbí a nejvíc pětka :)

  OdpovědětVymazat

please sign in or put your name in comment box
so we know how to call you