neděle 29. ledna 2012

Takový jsem?


Hlavou se mi honí spousta myšlenek, ale většinou mám problém je z ní dostat ve smysluplných větách. Než jednu zachytím, už se objeví další. Proto jsem, i když to tak asi nevypadá, uzavřený spíše do sebe. A možná je to tak dobře. I díky tomu mám teď možnost být tu s vámi v tomhle báječném spolku. A nejspíš i to mě donutilo místo úst používat více oči a místo slov hledat shluky pixelů. Moc rád se kolem sebe dívám, ale o to méně radši mluvím. Ale nebojte, s psaním je to o malinko lepší. ;)


Říkal jsem si, při vybírání fotek, že bych se vám měl nejdřív představit, abyste věděli, koho jste si to vlastně nasadili do kožichu.

Následující fotku sem vkládám jako první záměrně. Představoval jsem se s ní jako s první i na DA. Dal jsem jí název My tři. Někdy mi totiž přijde, že jsem jako Jekyll, Hyde a .......


Jelikož se nejen rád dívám, ale i rád poslouchám, tak je pro mě důležitá i hudba. Proto se budu snažit taky nějakou přikládat. Můj hudební rozptyl je veliký, tak si snad vybere každý. Tahle fotka a nakonec i situace si řekla o tuhle.


U druhé jsou slova asi zbytečná, asi každý z nás byl touhle metlou zmrskán. Prostě Něco o metlea třeba zakázaným ovoci, které mám hodně rád


Mám fakt v hlavě .......? Nebo jo?  To právě zjišťujete u třetí, už jste zjistili dříve nebo brzy zjistíte.


Něco tam možná bude.


Už je to na vás moc? Tak si poslušte u čtvrté, jsem splachovací. A možná i s obsahem. (Rozhodl jsem se jí nakonec vložit bez manipulací)


Nebo se raději nechte unášet na tónech mojí oblíbené hudby . Třeba až na měsíc.


A na závěr jako pátá, pro změnu fotka, která mě v poslední době nejvíc baví. Ani nevím proč. Možná proto, že mě to tak bavilo v hotelovém pokoji, kde byla pořízena.


A k tomu kapela, která mě v poslední době nejvíc bere a její skladba.


Snad jste tohle moje plácání přežili bez újmy. Moc si vážím toho, že tu můžu být s vámi a doufám, že mě teď nepošlete tam, kde se stávají omyly maximálně jednou za deset let. Berte tohle psaní s rezervou, opravdu mi to nejde.

Díky za tuhle příležitost a případnou shovívavost!

15 komentářů:

 1. Ale to je krásné překvapení ... :-) Vítej ...

  OdpovědětVymazat
 2. welcome Milane, !!!!!!!!!!!!!!! dobre jsi to sesumiroval,..vsechny se mi libi, a dik za kapely, slysim poprve, vsecky,.....myslim ty Rusky se mne libi nejvic

  zkontroluj si tvuj profile na autori strance jestli je vse v poradku.

  OdpovědětVymazat
 3. V každém z nás se usídlil Jekyll and Hyde, jenom se tím nechlubíme :) Jak jsem psal výše, těším se na tvé příspěvky a inspiraci :)

  OdpovědětVymazat
 4. SE musím usmívat :-)

  Nabízíš ty fotky jako výběr z jídelního lístku hostům co si chtějí nechat něco doporučit a a mít při tom kuchaře přímo u stolu :-)

  MOC FAJN :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Milane, to je nálož, kterou téměř ani nemůžu unést. Kromě fotek ještě tolik muziky..pro mě jsou to zcela nové světy, které tady objevuju, dovolila jsem si sdílet tu cestu na měsíc. Ty jsi nabitý energií a já se těším, že ji budu s potěšením od Tebe trochu přečerpávat..:-)Fotky jsou senzační, díky za ně a díky za Tebe, že jsi sem byl ochoten přijít...

  OdpovědětVymazat
 6. Ještě pár přívlastků mě napadá, z toho, co jsem zatím postřehla, když už se nám takto představuješ :-), třeba - vnímavý, korektní :-)... těší mě, že jsi tu.

  Fotky báječný, k muzice se snad časem dostanu :-).

  OdpovědětVymazat
 7. Díky moc za přivítání a tu shovívavost. Jsem rád, že i muzika zaujala.

  OdpovědětVymazat
 8. eMeTe Milane výborně,mám radost jako ty :o)

  OdpovědětVymazat
 9. už jsem Ti jednou psal, "lavina" no ale jsem tady já a š.o. :D :D

  OdpovědětVymazat
 10. Klobouk dolů - moc pěkný začátek tady na FB - a vítam tě :)

  OdpovědětVymazat
 11. tož vítej a ať se Ti tu líbí ;) Mladá krev je potřeba, těším se na další :)

  OdpovědětVymazat
 12. Ahoooj :) Plácání dobrý, fotky známý a rád je tu vidím.

  OdpovědětVymazat
 13. Nevím, jestli sem ještě nakoukneš, ale fotky i článek parádní... postupně dočtu i ostatní... Dodávám, že mě "dostala" čtvrtá fotka, ne tím, odkud zrovna je, ale rozložením prvků v obraze....

  OdpovědětVymazat

please sign in or put your name in comment box
so we know how to call you