neděle 18. září 2011

Ráno v přístavu


Ryb v mořích sice kvapem ubývá,
ale na dnešní večeři to ještě bude..

Jedno obyčejné ráno v přístavu na ostrově Krk

7 komentářů:

 1. Ivo, tato série je mi bližší než ta barevná. Jedničku bych skoro vypustil, vzhledem k tomu co je obsaženo ve dvojce. Pinokio se strašně chechtá nad čtyřkou a říká že ten pán bude praštěnej. Na kolikáté cvaknutí se Ti to povedlo chytit? Poslední je prima, má toho přístavního ducha. Když na ně koukám, tak druhá a poslední, to jsou mé favoritky. Racek je mimo kategorie ... :-) Dobré to máš.

  OdpovědětVymazat
 2. moc hezké ráno to určitě bylo :-), líbí se mi moc... první bych asi trochu ještě shora řezala, stejně jako tu předposlední shora i zprava... racka nemusím...a poslední je prostě parádní :-)

  celkově - chtěla bych tam být, moc fajn atmosféra :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Ivo, já sem také pro tyhle černobílé...
  U mě je nej ta poslední.

  OdpovědětVymazat
 4. Chápu, že si chceš v cyklu udržet stejný formát a tak moje poznámka třeba o řezání té první dole i vpravo není asi relevantní

  Nejvíc se mě líbí ta prostřední

  A už pár dnů tu přemýšlím, jestli tohle BW by nemělo být trošku jiné. Sytější, takové výtvarnější. Jednu pokusím a když si budu myslet, že je to ONO, tak dám do FB-variantu, i když to nebude ze zdrojové fotky..

  OdpovědětVymazat
 5. Tak ta poslední je v FB-Variantu :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Tak jsem dal tam taky, .......

  OdpovědětVymazat
 7. Fotky prinaseji pohled na atmosferu pro vas exotickou, pro mne normalni, a vsecny dobre, az ta posledni by je troch seda na mne, proto je dana ve variante.
  Kdybych si mne vybrat, coz vetsinou nedelam, ponevadz nechci vyzvedavat nic, vsechny se mne libi, ale racek a posledni nejvic (posledni po uprave )

  OdpovědětVymazat

please sign in or put your name in comment box
so we know how to call you