středa 10. srpna 2011

Mini pohledy, tentokráte krajinářské.

Na rovinu musím říct, že krajinu fotit neumím. Na veřejných galeriích se u krajinářských fotek přesto rád zastavím, ale jen málokterá mě zaujme. Dnešními fotografiemi se snažím tak trošku ukázat, jaké krajinářské motivy mě dokáži zaujmout. Jsem si vědom, že tyto fotky nejsou žádné "topovky". Jsou to záběry z míst, které často navštěvuji a mám je rád.

5 komentářů:

 1. Tyhle fotky jsou mi blízké, prostě takové fotky z domoviny... :) Přemek F.

  OdpovědětVymazat
 2. Milane na rovinu musím říci, že mě velice zaujala svojí kultivovaností ta poslední. Od kompoziční řešení až po volbu hloubky ostrosti. To je opravdu krásná záležitost :-)

  No a nic si s toho nedělej, že neumíš fotit krajinu. Jsi na tom mnohem lépe už tím pocitem a pokorou, než ty přehršle fotičů, co si myslím, že ji fotit umí :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Milane, vracím se sem, prohlížím si ty tři kusy a musím se přiznat že se mu líbí. Možná je to tím, že jsou to kousky na první pohled jednoduché a svým způsobem trochu geometrické a tím pádem mě hodně blízké. No a která je nej? Je to č.4. Krásná práce s hloubkou ostrosti. Prostě geometrické krajiny :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Každý má právo na svůj pohled na tu svoji vybranou krajinu. Už je to tak, že povětšinou jsou tady ty pohledy poněkud "ořezané", prostě nesplňjí ty parametry obecných představ. Přitom je to jen snaha najít tam to podstatné. Já první dvě vnímám spíše geometricky, ta třetí má pro mě i emotivní kladný náboj.

  OdpovědětVymazat
 5. sqěle k sobě pasují, líbí se mi dosti

  OdpovědětVymazat

please sign in or put your name in comment box
so we know how to call you