středa 6. července 2011

Nalezení

Tyhle náhodně vzniklé záběry jsou - ač na to nevypadají - z pražské Kampy. V sobotu v podvečer jsme ve Vínečku sundali fotky, rádi jsme zavítali do Pidivadla na výstavu Martina Dobeše a Morgaine La Fay a v neděli ráno jsme se nenechali odradit šedivým nebem a vyrazili jsme do - pro mě velmi vzácného, neb velmi málo mnou navštěvovaného - centra fotit... Nakonec jsme většinu času strávili na Kampě...
Krajkoví jsem na Kampě nehledala, ale bylo tam a já si dopřála ten luxus jen si tak vychutnávat dobrý čas, pohodu společného focení a začátek prázdnin. 

PS: 
Nevím, kdo z vás má za sebou období, kdy neměl s kým si o fotkách povídat, s kým vyrazit fotit....já jsem ho zažívala roky. Později jsem našla virtuální společenství na fotoserverech, ale zázemí fotoklubu, lidi z masa a kostí, možnost povídat nad fotkami na papíru, možnost fotit spolu a vnímat, jak ten druhý vidí svět, co ho upoutává, možnost se učit, diskutovat....  Díky za ni :-)

12 komentářů:

 1. Druhá být nemusela, ale jinak velmi silné fotky pro mne evokující to, cos vlastně téměř napsala post scriptum → hmatatelné přátelství.

  Tzn.
  1. solitér, 3. letmé doteky, 4. pevné pouto

  Jsou parádní a ten materiál :-))) tleskám

  OdpovědětVymazat
 2. Renko, ty tvoje nalezeni jsou zajimave

  OdpovědětVymazat
 3. Na tom monitoru co mám k dispozici mě nejvíc vzala trojka. Po neděli na to mrknu na lepším monitoru. Svět je naruby! Renata fotí objekty v Praze a Bláža se pokouší fotit čápy v Lednickém parku :-)

  OdpovědětVymazat
 4. tedy Luboši... :-)) měls dát zprávu...mohla jsem Ti ukázat objekty k focení mimo turistické trasy :-))

  OdpovědětVymazat
 5. Renato, měl jsem s sebou Jendu, Anku a jejich maminku. Děti by chtěli jít s námi a maminka by z toho byla citově oploštělá :-)

  OdpovědětVymazat
 6. ...tak to je dost silný argument :-)) ale pro děti máme pejsky na hraní... :-)) ne, neboj...rozumím.... to jen, že bych Tě ráda viděla... a ráda ukazuju můj milovaný kraj lidem, co se umí dívat...

  OdpovědětVymazat
 7. Nejvíce líbí druhá a čtvrtá a myslím, že by tak spolu stačily. Možná to chtělo trošku měkčí nasvícení. Ale i takto je to oko přívětivé :-)

  OdpovědětVymazat
 8. Josefe - to nasvícení...podmračený letní den, před deštěm, sluníčko za mraky...je to v exterierech u vody...

  OdpovědětVymazat
 9. Renko, fotky jsou velmi dobré, nebudu vybírat favoritku.
  Souhlasím, že "serverová" přátelství stvrzená vzájemným osobním poznáním mají své kouzlo, rád jsem s vámi všemi v Praze pobyl, bylo to fajn.

  OdpovědětVymazat
 10. Zajímavá série, tak nějak si v tom čtu a líbí se mi to. Nejvíce mě zaujala 2.

  OdpovědětVymazat
 11. Koukám na to doma na lepším monitoru a mohu říci jediné. Všechny dobré, pěkné světlo, moc dobře převedeno. Kudla kolegyně Renato, byla jsi ve správný čas na správném místě :-)

  OdpovědětVymazat
 12. To je zvláštní, jak má každý z nás jiné vnímání. Já jsem na straně Radka, zrovna tu dvojku bych vypustila. A asi vím proč. Chce se mi ji otočit. Celkově je to ale velmi koukatelné téma. Hromady něžných pastí a osidel rusalek a bludiček...

  OdpovědětVymazat

please sign in or put your name in comment box
so we know how to call you