neděle 17. dubna 2011

CCXXIV.

Na kraji

16 komentářů:

 1. JEEEEJ!

  Lubos je zase zpatky s nic nedelani, a byl fotit VENKU!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 2. Lubos, nejses ty originallne cigan, ze pises nadpisy romsky?

  :)))))

  OdpovědětVymazat
 3. Rudy, trefil jsi přesně. Měl jsem den volna a vyvedli mě na procházku. Jinak jsem modrooký mírně prošedivělý blonďák .... :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Kolego, jsem to stále já, co fotografuje mobilem čokoládové zajíčky, barví je na růžovo a pak za ně sklízí jedničky na prestižní galerii, jsem to stále já, co Vám tu zde minulou fotografii tolik vychválil a jsem to zase já co tentokrát konstatuje, že Vás nikam neměli vyvádět a místo toho jste doma mohl chystat perníkové králíky na příští týden :-)

  ps: a nebo jste ten prapor neměl před fotografování z toho držáku vyndávat...

  OdpovědětVymazat
 5. Kolego Jeřábku, domácích prací neúčastním, to přiznávám ... Mobilem jsem taky fotil, ale nedával jsem to sem, ale pokud se chcete podívat, tak tady je odkaz : http://www.facebook.com/photo.php?fbid=207358259293064&set=a.181274275234796.51921.100000566753044&type=1&theater

  Prapor tam nebyl, je to zbytek zábradlí odvezeného do šrotu ... :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj Luboši, dlouho jsi tu nebyl :)
  Snažím se pochopit tvou fotku, ale zatím se mi to nedaří. Po těch 8 pracovních směnách mně to nemyslí.....

  OdpovědětVymazat
 7. Milane, bývám dlouho pryč, už to tak mám v životě zařízené ... No a snaha o pochopení této fotografie? Vzal jsi na sebe těžký úkol ... :-)

  OdpovědětVymazat
 8. Čistá až průzračná fotka, která by byla uklidňující, nebýt toho vztyčeného hrotu (končícího v šrotu), ale to je třeba taky výraz, který tu jistotu klidu narušuje..navíc tam jsou dva, co spolu hrají..já to tedy beru, šéfe..:-)

  OdpovědětVymazat
 9. Luboši, já jsem docela romantická duše, mě by stačil pravý horní čtverec bez toho kovového dole, otočené o 90%, jsem skromný :)

  OdpovědětVymazat
 10. tak... asi při desátém podívání jsem postřehla jednu věc.... taktože ta tyčka, co patří do té trubky dole, je zapíchnutá nahoře??? najednou vidím skládačku... rozbitý obraz.... rozdělení.... něco hodně silně vypovídajícího.... nevím, líp to do slov nedám... pocit na hranici....

  OdpovědětVymazat
 11. Ivo, překvapila jsi, docela mě baví jak se rozcházíte s kolegou Jeřábkem :-) Renato, nevěřil bych, že se někdo k mým obrázkům vrací. Díky holky :-)

  OdpovědětVymazat
 12. Tady mi přijde výborné zjištění Renky - takové popostrčení k chápání fotky, jde-li to? :-))

  OdpovědětVymazat
 13. Luboši... pokud důvěřuju autorovi, že ví, co dělá, proč to dělá... a nedaří se mi fotku "uchopit", tak se vracívám - pokud mám čas (a ten mám, neb jsem druhý týden na neschopence)...a hledám.... vím, že to stojí za to. Hezký den.

  OdpovědětVymazat
 14. A já bych si tak přál, aby jsi mohla ven ....

  OdpovědětVymazat
 15. by ses tedy asi divil, vracím se také a ještě stále nevím co s ní... ale docela mě provokuje :-)

  OdpovědětVymazat
 16. Moniko, na blbnutí a provokace jsem byl vždy kádr :-)

  OdpovědětVymazat

please sign in or put your name in comment box
so we know how to call you