čtvrtek 31. března 2011

O východisku z nouze

Už jsem myslela, že si snad hodím mašli, ne a ne objevit kvalitní materiál na prezentaci na tomto webu :) Ale pak jsem šla po stopách a ty mne neomylně dovedly do mého bezedného archivu, kde se nakonec po hodinách a dnech mravenčí práce vždycky něco vhodného objeví. A protože máloco vykonávám rozumem a silně podléhám intuici a náhodě, zahrála jsem si ruletu a volba padla na mé milované odrazovky. :) Myslím, že jsem tu pobyla dneska dostatečně dlouho a tak rychle pryč. :)) Ale ještě vás obšťastním poslední fotkou do minisérie. Jdu si dověsit to špinavé prádlo.

12 komentářů:

 1. jsem to věděl, že ty svoje skvělé fotky ještě "nakopneš" povídáním :-)

  "uf už mám to za sebou" já jsem tedy skrýval předevčírem více :-))

  za mne fotka č.2, zjevně velmi ochotný model

  OdpovědětVymazat
 2. Tedy vítej už i prvním článkem :-)

  Tyhle fotky mě připomenuly Tvoji poslední výstavu v NMnM. Tak mě překvapilo to decentní BW zpracování, které jsem z obrázků na DA až tak neznal. Znal jsem spíš to razantnější. Tady jsou typrvní čtyři v té celé senzitivní škále.

  U mě naprosto nejlepší ta třetí...

  A to prádlo se mělo jít věšet klidně o jednu fotku dříve :-)

  OdpovědětVymazat
 3. chmm, s tím mám vždycky problém, jak fotky v cyklu seřadit... tady jsem se teda striktně držela střídání formátů, což nebyl zřejmě nejšťastnější nápad :) Tak teď jsem tu už zdomácněla a vím kam mám šáhnout, abych tu zanechala otisk ve formě příspěvku, tak snad tu budu častěji než dosud... ;) Díky za přivítání

  Pavlí, ano, na neochotu modela si nemohu stěžovat :p Jo, večer bývám hrozně vtipná, tak jsem toho musela využít :d :d

  OdpovědětVymazat
 4. Krásné fotky, pěkné povídání pod nimi (vlastně nad nimi). Mě se moc líbí čtvrtá, kterou si interpretuji tak, že každý spěcháme někam jinam a chvilku se zastavit nad všedními věcmi a společně pobýt nám čas nezbývá

  OdpovědětVymazat
 5. Jsou krásné všechny, pokud jednu nej, tedy předposlední.

  OdpovědětVymazat
 6. Skvělé fotky se ti povedly, vítej. Tvé snímky společně s Pavlovými sleduji už dlouho a přiznám se, že mají můj obdiv, proto jsem rád, že jste tady.
  První a třetí jsou pro mě top a když je dám vedle sebe, tak do sebe báječně zapadají :)

  OdpovědětVymazat
 7. Třetí dát před první a čtvrtou před druhou - dvě zajímavě navazující dvojice fotografií, ale už by to bylo asi o jiném příběhu :-). Každopádně pěknej vstup a tedy VÍTEJte

  OdpovědětVymazat
 8. Po dlouhé době jsem navštívil toto místo a zírám. Myslím si, že každá z nich je životaschopná i bez zařazení do souboru. Líbí se mi čb zprcování a musím se přiznat, že č.4. mě vystřelilo na měsíc. To je kudla dobrý nástup, Vy budete cenná akvizice do naší stáje :-) Vítám Vás a přeji hodně dobrých fotografií a hodně pěkných chvil nad nimi :-)

  OdpovědětVymazat
 9. Welcome ,

  dobre fotky servirujes.

  OdpovědětVymazat
 10. Jsem moc ráda, že ses rychle zabydlela. Tvoje fotky mě všechny oslovily, tenhle styl mám moc ráda, ani nechci řešit pořadí. Takže se tu pohodlně posaď, určitě bude o čem povídat...:-)

  OdpovědětVymazat
 11. No kochám se! Trojka je obzvlášť silná. Pro mě teda...
  A vítej!

  OdpovědětVymazat

please sign in or put your name in comment box
so we know how to call you