sobota 20. listopadu 2010

Variations on a Memory

15 komentářů:

 1. Rodolfe, chvilku se na to hezy kouká. Chvilku. Pak už tak nějak víc vidím softwérový plugin a hejblátka než dílko samotné. Možná by to bylo lepší v barvě, možná.

  Možná v PHR nějaká veršotepka kdyby byla a šlo to svázat do desek snů....

  A možná se prostě ráno sebrat a vyrazit do ulic a cvaknout prvního nebraka-obamu jak už se na TO nemůže koukat... :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Podle poctu komentaru pod fotkou jen muzu posoudit ze tvuj nazor neni osamoteny.
  Je to stara zalezitost, vytahl jsem to s nejakeho folder, ani nevim jak jsem to udelal.
  Ale i presto, mne se na to kouka porad dobre, proto jsem to sem dal,.. naverse moc nejsu, nikdy jsem nebyl a myslim nebudu. U tohohle bych poslouchal, a to Rigoletto by Giuseppe Verdi.
  Co se tyce vyfotit nejakeho nebraka-obamu (nevim co znamena nebraka, nazyvaji tak nekdy Nebraska) co se na to nemuze koukat, takovych je vic nez jsem si myslel bude. Asi 99% obyvatelstava.
  To mne pripomnelo debaty s Richtrem, ktery Obamovi velice fandil.Nikdy jsem nepochopil proc.

  OdpovědětVymazat
 3. Nicmene , dekuji za tvuj velice uprimny, konstruktivni pohled, ktery velice ocenuju. To myslim vazne.Vzdycky kdyz neco nekdo napise, co ma smysl,ne jenom "nelibi", tak mne to privede do premysleni jak na ten nazor prisel, a co muzu delat to .....

  OdpovědětVymazat
 4. Rudy, vracím se - prvotní dojem byl odraz v kaluži a dlouze jsem přemýšlela čeho... taky dar s velkou mašlí...ale takový tajemný, neurčitý... vracím se, protože je mi jasné, že to není ani jedno... ale těžko se mi na tu fotku kouká, nějak se mi oko nemá čeho zachytit, nevím, ještě přijdu znovu...

  OdpovědětVymazat
 5. O niečo lepšie je to pri otočení o 90 st. proti smeru. Pre mňa.

  OdpovědětVymazat
 6. Rudolfe, jasně že mělo být NEBARAKA-OBAMU :-)  No a k té Tvé vzpomínce na diskuzi o něm....

  Vyšlo to tak nastejno jako si povídat o EU...

  OdpovědětVymazat
 7. Pro mě těžko uchopitelné, ale slibuju že sem budu vracet :-)

  OdpovědětVymazat
 8. Tak první, co mě překvapilo, že to není v barvě. Taky jsem si uvědomila, jakou mají Tvoje fotky sílu, když jich je víc u sebe. To je výbuch fantazie a určitě by stály za tutovou výstavu. Tady mi to připomíná tu koupenou dárkovou mašli. I s motouzem. Krásný dárek, udělá dojem na první pohled, ale pak rozbalím...a papír s mašlí letí do koše. Ale neber to, prosím, doslova, jen můj prvotní pocit..:-)

  OdpovědětVymazat
 9. Během dneška jsem nakoukl několikrát. Myslím, že tahle fotka utrpěla hlavně díky monitorové velikosti. Představuji si ji tak metr na šířku a asi by to vynělo úplně jinak.

  OdpovědětVymazat
 10. Má představa je ve Variantu. Mně se v náhledu dost líbila kompozičně, čistotou, převodem. Kéž by nevznikla digitální hrou, která je tolik čitelná po rozkliknutí. Proto jsem ty "digiřezy" pokusně rozmazala.

  Ale hodnotím ji pozitivně, je mi ten obrázek příjemný.

  OdpovědětVymazat
 11. Tu sa trošku pripájam k Vladovi - otočenie proti smeru času pre mňa pocitovo vyznieva lepšie. A súhlasím aj s Evou, tiež som mal tendenciu narušiť tú digi "dokonalosť", vyznieva dosť sterilne, ale asi nie rozmazaním, ale pridaním nejakej štruktúry. Ak mi vyjde čas, možno niečo skúsim do Variantu.

  Ahoj.

  OdpovědětVymazat

please sign in or put your name in comment box
so we know how to call you