středa 3. listopadu 2010

Podzim v našem parku10 komentářů:

 1. Jeseň je nádherné ročné obdobie. Mám ju moc rád, hlavne ak je aj slnečná.

  Fotečky majú príjemne teplý odtieň, aj keď mne by sa lúbili aj trošku živšie. Jednu som si dovolil dať do FB-Variant. Dúfam že ma neutlčieš :)

  MB

  OdpovědětVymazat
 2. Příjemně podzimní, krásné barevné ladění... Normálně - předběhla jsi mě :-) chystala jsem si 4 záběry světlohrátek v koruně jednoho zlatého stromu.... sice se opakují každý rok - ale stejně znovu člověka "dostanou"... Tak měj moc fajn dny. R.

  OdpovědětVymazat
 3. krásně teploučko, zahřálo... ta první i víc :)

  OdpovědětVymazat
 4. Ivano, mně se to moc líbí, úplně celé - barevně, kompozičně bez výhrad. Je to takové krásné a civilně jednoduché jako některé básně od Skácela - ale je v tom pro mne veliký kus hloubky a pravdivosti. Moc fajn:-)

  OdpovědětVymazat
 5. František to za mě celé napsal... fakt. Taky mi to připomělo Skácela.... ta civilnost tomu sluší... moc líbí

  OdpovědětVymazat
 6. Pěkné barvy, pěkné světlo.

  I ta Gantnerová jak vidno občas potřebuje ukročit a jen tak si nacvakat pro vzpomínku na krásný podzim pár připomínek do mrzutého podzimu a ještě mrzutější zimy.

  Že bych dost řezal tady není příliš podstatné :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Náš soused by řekl "na pohodu vole". Já říkám, že vidím krásně teplý, pastelový podzim, takový, kterého se mi nedostává. Že vidím fotky, které netlačí na pilu, nečekají na ovace - o to jsou příjemnější.

  OdpovědětVymazat
 8. Ale že je to parádník ten pan podzim, že?

  OdpovědětVymazat
 9. Horní se mi líbí, ta postava mimo DOF je dobrá. U dolní mi trochu drhne vršek, ale sehnat pěknou větvičku, která je fotogenická i u okraje snímku je těžké. Pěkné barvy

  OdpovědětVymazat

please sign in or put your name in comment box
so we know how to call you