neděle 24. října 2010

Tango
Tančíte rádi? Já velice...

11 komentářů:

 1. Tak Františku tohle se mě líbí a nejen kompozičně. Tady je báječná barevná skladba a celé to náramně štymuje dohromady. Vzpomenul jsem si při tom názvu na Saurovu Krvavou svatbu.

  No a pak jsem tu fotku vzal, otočil ji hlavou dolů a mám ji tu jako pozadí obrazovky.

  Místo "Tančíte" jsem si vyrobil cedulku "Pijete" a načnul si k tomu sedmičku španělského suchého červeného :-)

  OdpovědětVymazat
 2. krásná je... barevnost, rytmus

  a jinak: ano, tančím moc ráda

  OdpovědětVymazat
 3. Dnes, cestou domů, jsem viděla obrovské hejno ptáků. Asi odlétají do teplejších krajů..ten Tvůj obrázek ve mě vyvolává představu, že i onen tančící strom je obsypán ptáky s červeným peřím a právě probíhá rozlučkový mejdan...:-)

  OdpovědětVymazat
 4. Tohle je prostě paráda.... (cituji svou myšlenku, když jsem v neděli tuhle fotku uviděla) - od té doby na ní jen zírám a fakt mě nic nenapadá...
  Ty barvy, ta modrá dole... všechno.
  Jo a tančím ráda, ale děsně se stydím:-)

  OdpovědětVymazat
 5. Ja ani nie (tančenie). Foto super, pekne roztančené.

  OdpovědětVymazat
 6. Já bych ji viděla raději bez toho softwearového víru, až je mi to skoro trapné psát, když se všem líbí takto roztančená. Ta modrá je jedna z Tvých parádních třešniček:). Asi si ji zaky zkusmo otočím hore nohami:).

  OdpovědětVymazat
 7. zaky = taky.

  A tančím zoufale, pateticky ráda, ale bohužel jednou za x let. Asi to setkání Fotobooku budeme muset udělat i s tancem a zpěvy:)).

  OdpovědětVymazat
 8. Jo , pro tyto fotky sem rád chodím. Přiznám se, že mě ruší LDR, ale jinak se mi moc líbí. Kolego, ty máš zatra dobré období :-)

  OdpovědětVymazat
 9. Ja som tančil veľmi rád a keď ma prestanú bolieť klby, tak by som si dal aspoň jedno kolečko s Evou, kebyže bola príležitosť.

  OdpovědětVymazat

please sign in or put your name in comment box
so we know how to call you