neděle 31. října 2010

...hadry...

Co bychom se asi dověděli,
kdyby mohly
vidět,
vnímat,
mluvit
???

Jestlipak je to asi baví,
být ověšené každou chvíli novými
HADRY
???


13 komentářů:

 1. Kolego, nepřestaneš mě překvapovat svým pohledem na svět :-) Toto je neveselá fotografie, ale pro mě silná fotografie. USB zdar!

  OdpovědětVymazat
 2. Tohle se nedá nijak hodnotit, jen vnímat. Jo a s těma hadrama..určitě lepší každou chvíli něco nového, než pořád v jednom..i když ony by mohly, ony netloustnou...:-D

  OdpovědětVymazat
 3. Mirku, TOHLE je moje krevní skupina, líbí se mi opravdu hodně, je to silná fotka. Prostě u mne za sto procent.

  OdpovědětVymazat
 4. Jo tenkrát jsem nafotila něco s podobnou tématikou pokud si pamatuješ, dokonce k tomu byli i verše http://www.photoextract.com/cs/foto/139098.html mám pocit že jsem to vnímala podobně. Asi by to stálo za to nafotit celej cyklus.
  Jinak tvoje zpracování se mi moc líbí!!

  OdpovědětVymazat
 5. Tu sú furt nejaké dobré textíky a ja potom neviem, čo sa mi vlastne lúbi, či fotka, alebo ten text, ak pravda v ich úrovni nie je veľký rozdiel. No a tu nie je. Moderné, má to šmrnc.

  OdpovědětVymazat
 6. Tohle je úžasné Míro. Promyšlené do posledního detailu... Jsi velkým obohacením pro Foto-Book:-)

  A nepůsobí to na mě smutně... spíše děsivě.

  OdpovědětVymazat
 7. Už zase na ní čučám. Fotografie bez jakéhokoliv měřítka a tím pádem bez pocitu rozměru. Sterilní, studená jako psí čumák. Přesně tak jak to mám rád. Jo, pro mě hodně silné :-)

  OdpovědětVymazat
 8. Doprčic, od rána se tu dívám na přírůstky a čím dál víc mám pocit, že jste tu za těch pár dnů přeskočili ročník, anebo já propadla.

  K textu - jestli jsou to bytosti stvořené dneškem, jestli ožívají aktuálními lidskými hodnotami a tématy našich životů, pak se obávám, že ano - že je to asi baví.

  OdpovědětVymazat
 9. Tohle se mě líbí po výtvarné stránce velice. Moderní krásně barevně sladěná záležitost.

  Mooda je úžasná součást životů nás všech. Umí vyprávět víc než by se na první pohled zdálo. I tichá dáma promluví aniž přestává být tichá.

  Některé okamžiky a vjemy jsou prostě krásné, některé jen vyprávějí....

  OdpovědětVymazat
 10. Ahoj.

  Veľmi pekne vyladená vec. Popravde niekedy som mal na to taktiež iný názor a dosť som módu neriešil a krútil som len hlavou ...

  Dnes si dovoľujem povedať, že plne chápem nielen ženy v tomto ohľade a ako som mal tu možnosť preniknúť do tohoto sveta, beriem to už taktiež ako umenie, ktoré je súčasťou a i potrebou pre tento svet, aj keď niekedy by to chcelo viac nápaditosti a likvidácie komerčného sveta, resp. vyhľadávať sposob jednotlivca hľadať to vlastné, špecifické, exkluzívne a ojedinelé ...

  Je to umenie, ako každé iné ....

  Maj sa krásne ;)

  PS : vítam ťa :)

  OdpovědětVymazat
 11. tady se přiznám - tohle rozumem beru - ale pocitově je mi to vzdálené jak den a noc...příliš vzdálené od mého vnímání světa... to není o tom, že bych nevnímala, že je to hluboké a dobrá práce... jen mě vzdálená... Těším se na další, které otevírají i neznámá zákoutí... R.

  OdpovědětVymazat

please sign in or put your name in comment box
so we know how to call you