neděle 5. září 2010

Matematik, zedník a zdravotník...aneb jedno lano.To jsme MY tři. Moji přátelé Petr, Pavel a já.

Umíme společně mlčet, společně pracovat. Umíme se propít nocí, tančit na stole a cestou domů skákat do kaluží. Umíme si naslouchat a nejednou jsme spali pod stejnými hvězdami či v jedné manželské posteli po babičce, jako teď o víkendu.

Cítím, že přátelství a láska jsou živé hodnoty a já je mám na té nelehké, ale krásné cestě životem pověšené hned na první skobě, na prvním jištění.

13 komentářů:

 1. Ta druhá fotka, ta kupa, to je ta luxusní travka, jak jsi tuhle říkal?:-))

  Líbí se mi, pohodové. Hlavně prostřední, "Ježíšová"... Ten nejasný dialog člověka s Kristem na obrázku, je to provokující.

  OdpovědětVymazat
 2. Bacha na matematika, moc sa obzerá pri istení. Travka je trochu šedá. Tretia je aj pre mňa najpríťažlivejšia. A na poslednú sa budeš asi po rokoch najradšej dívať.

  OdpovědětVymazat
 3. Bacha na matematika, moc sa obzerá pri istení. Travka je trochu šedá. Tretia je aj pre mňa najpríťažlivejšia. A na poslednú sa budeš asi po rokoch najradšej dívať.

  OdpovědětVymazat
 4. Hmmm, jsem moc ráda, že jsem to viděla, četla.... velmi osobní, citlivé a i když by mnozí mohli polemizovat o TK těchto fotek - mají duši, mluví a to je více než objektiv, který se dá koupit v obchodě za hodně peněz.

  OdpovědětVymazat
 5. Svatá pravda, Martino...

  Taky text je moc fajn, upřímný, na dlani, což je odvážné.

  OdpovědětVymazat
 6. ... líbí se mi to čím dál více Evi.... tahle osobní rovina se mi na Fotobooku moc zamlouvá....

  OdpovědětVymazat
 7. Trojka je pro mě bomba!

  Dívám se na všechny, chci je přijmout jako celek, jako dokument o čase stráveném s přáteli a ta trojka mi to vždycky naruší, vybočuje. Vyčnívá směrem hodně nahoru.
  Máš svůj pohled na dokument, a stejně jako tady http://foto-discussion.blogspot.com/2010/07/leto-s-alzbetou.html musím přemýšlet, proč jsi obsah poskládal do obrázků tak, jak jsi ho poskládal.
  Já bych nad tím asi víc přemýšlel, což by ovšem asi už dopadlo jinak, míň živočišně...Asi taky důvod, proč ze mně podobný věci nechtěj vypadnout.

  Tož tedy beru to jak to je, je to tak tvoje (ale ta trojka...)

  OdpovědětVymazat
 8. Jasně, trojka je bomba. Ale celek beru s vděkem, že se tu všichni začínáme pěkně odkrývat. Pomalu, polehoučku ztrácíme ostych a naše tvorba s námi začíná více srůstat..myslím, že to je dobře. Jsem přesvědčena, že můžeme být autentičtí a originální právě v této poloze..je to šance.

  OdpovědětVymazat
 9. Výborné Františku, shoda na tom, že trojka vybočuje z cyklu. Píseň praví, že "přátelství je někdy víc než láska" a já pravím pravda pravdoucí. Udržujme si ty své skutečné i ty virtuální zde na PEXU. Přál bych si moc a moc společná setkání.
  Jirka Zágner

  OdpovědětVymazat
 10. Františku... rukopis čitelný, vnímání blízké, těším se na další kapitoly z Tvého deníku... R.

  OdpovědětVymazat
 11. druhá a třetí v pořadí báječné. Při druhé mě napadlo cosi jako příběh "jak jsme rozlétávali netopýra" :-)

  Třetí je poťouchlá a každý si ji může vyložit po svém.

  Ty další dobře dopňují účel článku pro který byl napsán :-)

  OdpovědětVymazat

please sign in or put your name in comment box
so we know how to call you