neděle 19. září 2010

Life on the EdgeNěkteré formy života na Zemi může prosperovat za velmi extrémních podmínkách. Životaschopne mikroorganismy byly nalezeny  v kyselých horkých pramenech, pohřbené pod starověké permafrost, a dokonce i uvnitř sopečných hornin.

Nekdy zivot neni zrovna nejlehci, ne zrovna zabava. Mame jen jednu sanci (kterou si pamatujeme ) na tehle planete. I pres to vsechno si to nekteri jedinci delaji jeste horsi nez to musi byt.

5 komentářů:

 1. Jako podobenství to beru, jen bych to dal do černobílé.

  Tohle je jedna z fotek které se mě trošku vzdálily z myšlenek po té hrozné víkendové zprávě a tak se k ní vracím až teď...

  OdpovědětVymazat
 2. Rudo, zaujala mě fotografie i text. Fotografie potřebuje větší formát aby vyzněla :-)

  OdpovědětVymazat
 3. JO, ma to moc detailu, v malym formatu je to zmatek....

  OdpovědětVymazat
 4. Já jsem zmatená i z textu, Rudy. Fotografie se mi líbí, i když počítačové optické hrátky mi většinou nic neříkají - ale tady nějak mají své místo, a pak, tvar hvězdice a krásná zemitá barevnost navozují přesně to, o čem píšeš, jakýsi prazáklad života, což odvádí pozornost od faktu, že se dívám na virtuální manipulaci s obrazem.

  OdpovědětVymazat
 5. Velice krásná fotečka. Tak trochu i ako deko do baráku.

  Rozmýšľal som ju vložiť do väčšieho prostredia, kľudne i v tej čirnej ako to máš, len by bola v PDR a okolo toho by bol ten priestor čiernej ;)

  Asi by to na mňa posobilo omnoho vzdušnejšie a volnejšie, bez napätia

  OdpovědětVymazat

please sign in or put your name in comment box
so we know how to call you