pondělí 2. srpna 2010

Můj HOST : Catalina Negoita


 
 
 
 


    Dnes bych vám chtěla představit svého prvního hosta. Je to moje kamarádka, Rumunka Catalina Negoita.
Seznámily jsme se na fotografickém workshopu J.Štreita loni v létě v jihomoravské Lednici. Nejenže je to velmi milá, skromná, inteligentní dívka, ona taky báječně fotí. Přesvěčte se sami. Kromě ochutnávky v podobě těchto pěti fotek se můžete podívat na její stránky :  http://www.catalinanegoita.ro/

    Její skutečnou profesi by jí možná nikdo nehádal. Vystudovala totiž informační technologie. Požádala jsem ji o doprovodný text k jejím uveřejněným fotkám. Schválně jsem ho ponechala v původní podobě. Catalina mluví česky a anglicky a její čeština je velmi roztomilá. Velmi si jí vážím i jako člověka. Její text je toho důkazem:

"Rika se, ze jsou jenom dve moznosti: mas rad nebo ne Indie. A jestli mas rad, tak chceš jet tam vzdicky. Ja miluji Indii. A proc? Protoze tam jsou lidi který jsou stastny kazdy minut. Oni vedi byt stastny i kdyz jsou bez materialnich zdrojů.

Kolo života se točí, i když my chceme, nebo ne. "

Věřím, že vám tento příspěvek udělal radost tak, jako mě a ráda bych Catalíně poděkovala, že přijala mé pozvání. I proto jsem si ho dnes dovolila, navzdory událostem, vložit. 


7 komentářů:

 1. děkuji, podívání k jiným a jinam je vždy zajímavé

  OdpovědětVymazat
 2. Stesti si kazdy musi najit sam,Stesti ma kazdy jedinec jen pod svou kontrolou. Na nestesti se mnohym vymkla kontrola s ruky, stesti utika. Cekaji ze jim ho nekdo jiny dohoni.

  Materialni hodnoty se stestim nemaji co delat, ale muzou pomoct. :)

  Fotky zajimave, kdyz jsem otevrel prvni, tak jsem myslel ze je to v Rumunsku, prvni mne napadlo, ze se tam toho moc nezmnenilo. No offence.

  OdpovědětVymazat
 3. Krásné, moudré a v těchto dnech velice osvěžující. Autorku pozdravuji a děkuji oběma.

  OdpovědětVymazat
 4. Dear Catalina,
  thank you for visiting us, and give us a chance to see your beautiful pictures. I also checked you web, it's look cool.
  I hope you like to be in Lednice Castle, my grandparents with my father and ant use to live there. I hope you are as happy as those people you describing, hope you can enjoy life like I do.

  OdpovědětVymazat
 5. Thank you for seeing my photos and visiting my website; I'm happy that you like it.
  About my county, we have a beautiful coutry with beautiful people; is a pitty that people doesn't know this side of Romania.
  Lednice? Yes, I loved it; its a beautiful quiet place, full of green and nice people.

  OdpovědětVymazat
 6. Dear Catalina, I stayed several weeks in Retezat and Godeanu years before, and I know how magnificant country, with people who are a real part of nature, you live in. For me it´s the most unforgetable holiday in my life.

  OdpovědětVymazat
 7. Ivano, předně je moc fajn, že tu můžeme vidět někoho jiného a navíc s Tvojím komentářem.

  Nepřekvapím Tě když dopíšu svoje přání abys v tomhle pokračovala. To bych se opravdu těšil :-)

  OdpovědětVymazat

please sign in or put your name in comment box
so we know how to call you