pondělí 9. listopadu 2009

V tanečních

Ano, byl jsem v tanečních. Byl jsem v tanečních po dvaadvaceti letech. Potkal jsem se tam s jednou fajn ženskou, skvělou fotografkou. Prohodili jsme spolu jen pár slov. Když jsem odfotil s bleskem pár, kvůli kterému jsem tam přišel, stáhl jsem čas na 1/6 a začal konečně fotografovat. A nemusíte se mnou souhlasit... Já vím jedno... byla tam fotografka a ta fotografování zvládla za mne...

5 komentářů:

 1. Jen tak narychlo a mezi řečí..tahle fotka se mi děsně líbí. Je to můj šálek čaje a mám se od Tebe ještě hodně co učit. A měl bys fotit lidi víc..že z ní máš taky radost.:-)

  A když už jsem u toho psaní. Ten Tvůj článek z hospody je na mě už hodně silný kafe. Takže já si raději sednu opodál k dámskému stolu a budu a doufat, že se tam u toho vašeho stolu neporvete..vy chlapi jedni!!!

  OdpovědětVymazat
 2. Ono to Iví o silným kafi už je... nepsal jsem to s úsměvem na rtu... Možná je to i napsaný příliš ostře, ale tak to začínám cítit... Třeba i kvůli Tobě... Vím jak ty dohady vnímáš a jak se Tě dotýkaj a mě to sejří... Proč Tě někteří lidé neznechutí i když je jejich kritika věcná a přímá??? A proč máš chuť se na všechno vykašlat když si přečteš slova svíjející se jak Lilith na jabloni, avšak vydávaná za tu nejupřímněji myšlenou kritiku/radu/názor/pohled??? Nesedej si nikam do koutka... Ty máš místo mezi těmi, které rád čtu a kteří mě svou tvorbou a pohledem-názorem na tvorbu mou posouvají a inspirují...

  OdpovědětVymazat
 3. Počkám na další z tanečních a kontext. Mnohdy je zapotřebí časový odstup nejen autorův, ale i divákův. Každopádně už teď bych ji zrcadlově obrátil. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Chich, taneční.... jdu zejtra na čtvtou lekci, to je ti taková prča. Nikdy by mě nenapadlo, že budu "trsat" na šlágr Pepíčka Zímy a bude mě to bavit (asi tango).

  Fotka joo,určitě radši pohyb, než strnulý bleskofky...
  (a story o fotografce a jejím synkovi z našeho maloměsta dám někdy příště)

  OdpovědětVymazat
 5. Jaroslave Tvůj cyklůsek jsem viděl na PE a máš to udělané s citem a elegancí. Líbí se mě to a překvapil jsi mě-pozitivně :-)

  V tanečních jsem byl dvakrát.

  Jednou sám za sebe, to jsem nenosil kravatu ale fiží....nikdy jsem nebyl pak už takovej fešák :-)

  No a pak s dcerou a jejím zavěrečném tančení. Pamatuji, že tam bylo strašné vedro a došlo mě, že jsem vždycky raději doprava...

  OdpovědětVymazat

please sign in or put your name in comment box
so we know how to call you